Hangi sporu önerirsiniz?

19 yaşındayım ekimde 20 olcam spora başlamak istiyorum sizce hobi olarak hangi sporu yapabilirim fitnes yapcaktım çevremdekiler yaşlanınca kasların sarkar dedi ne yapayım sizce?

Güncellemeler:
Soruya cevap vercenize kasa takmışınız kafayı yav

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• fitness yapacaksan yap ama doğru yap benim 70 yaşına yaklaşmış sporu bırakalı 20 yıl olmuş hala taş gibi sarkmamış abilerim amcalarım var o şehir efsanesi yanlış bırakmanın etkisi sadece fitness tüm vücudu düzenli bir şekilde çalıştıran gayet uygun bir spordur lakin zevkler renkler mevzusu var yapmayı istediğin birşey olması en önemlisi yoksa kalıcılık yakalamak zor ben sana fitness body dövüş sporu önerebilirim açıkçası benim ilgi alanlarım bu duğrultuda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaşlanınca kasların sarkar nedir abi,
    Kas bu, yaşlanınca zaten sarkacak, şimdi yağlarının sarkmasından iyi mi? Mantığa bak.

0|0
    0|0
  • Insanlarla kontakt halinde olmak istiyorsan futbol voleybal ya da basketbal varsa grup handbalda cok zevkli hem kondisyon kas hem kafa dinleme soosyalesmen icinde guzel :) ama elinin yatkin oldugu oynarken zevk alman gerek. Ben handbal oynuyorum arada sevgilimle golf ama golf cok zeka ve kabiliyet istiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kas farklı bir dokudur sarkmaz sarkan deridir. Ayrıca aşırı irileşip deri genislemedikce sarkma olmaz.

0|0
    0|0
  • 1 yaşlanınca kas sarkması diye birşey yok kardeşim 2 ne tarz spor istedigine bağlı ama yerinde olsam karma spor sanatına yönlerim b*k kick boks tekwando kapoeira tarzı bunlardan 1 tanesinde kendini geliştir sonra fitness yap daha fazla etki eder

0|0
    0|0
  • Fitnes..

0|0
    0|0
  • he sarkar he çok biliyolar etrafındakilerin yorumlarıyla yapma bir şey kemik adamlardan öneri alma bak bakıyım yaşlı vücutlar yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...