Eski sevgilinizin hediyesini atmayı mı düşünüyorsunuz? İçeri..

eski sevgilinizin hediyesini atmayın. sonuçta milli servet. değerli olanları bana kargoyla gönderebilirsiniz :) ya da bir arkadaşınıza verebilirsiniz.. bence ilk seçenek daha mantıklı. bana gönderin içiniz rahat etsin. bir daha karşınıza çıkmaz :D

Güncellemeler:
evet ne yapacağım konusunu düşündüm de. harran da bir okulda öğretmenim. gönderirseniz öğrencilere verebilirim. kargoyu karşıdan ödeme yapın. kargo ücreti benden olsun sorun değil. şaka yollu açtım başlığı ama gerçekten atacağınız kullanmadığınız bişey varsa buradaki öğrenciler arasında oldukça fakir olanlar var. veririz mutlu olurlar en azından.

0|0
11|5

En İyi Erkek Görüşü

• Buradan birisi eski sevgilime ulaşabilir mi

Playstation'ımı ve sevgililer günü hediyesi kwoll fantezi ayakkabılarını göndersin bana :(

1|1
    0|0
    • okuyosa Playstation bana gelebilir :)

• Telefon ekrani noldu? Burda sordum Milano dan daha pahaliydi.

• Fiyati <100 euro ise getirtebilirsin sorunsuzca. Gumruge takilmaz ama getirtirken haberim olsun.

Kızlar Ne Diyor 11

• eski sevgilinin vakti zamanında hediye ettiği fakat su anda bir önemi kalmadığını anlayınca atılan maldır.

0|0
    0|0
  • kargo parasını sen veriyorsan atacak çok şeyim var :D :P

0|1
    0|0
    • kargo benden tabi :) iletişime geçebilirsin ciddiysen :)

• olur gönder. çocuklara veririm onları

• mesaj atarsan bana adresi verebilirim.

• İşe yarar bir şey olsaydı gönderirdim, fakat ne size ne öğrencilere yarar bence :)

Bir de bana hediyeyi veren kim olursa olsun, o hediyeyi ne atıyorum ne başkasına veriyorum. Geçmişime saygısızlık olur bu.

0|0
    0|0
  • eskimiişşş yıpranmıışş kalbim var olur mu

0|0
    0|0
  • çok mantıklı aslında

0|0
    0|0
  • Atacak bi hediyesi bilem yok.

0|0
    0|0
  • henüz atmadım

0|0
    0|0
  • Ne atacağım ya kullanıyorum işte.

0|1
    0|0
    • nie kullanıyosun ki? kavga etmeden mi ayrıldın? bence etik değil gönder bana. yeni sevgilin için hiç hoş bişey değil.

• Oturup onu mu konuşacağım bak eski sevgilim bana bunları almıştı ne düşünüyorsun falan mı diyeceğim...

• yani sevgilin de aynı şeyi yapıyorsa ve rahatsız olmuyorsan sıkıntı yok tabi.

• Eski sevgilim yok cok sukur.:D

0|1
    0|0
  • cok gec kaldın, üzgünüm coktan herseyi atmıstım :)

0|0
    0|0
    • bir daha ne zaman ayrılırsın acaba? acilen biriyle çık hediyeni al ayrıl bana gönder atma :D

• napıcaksın bunları :)

• açık artırmaya çıkarcam. yaparım bişeyler ya. atacaksan cidden atma çöpe kullanacak biri bulunur elbet. değerli bişeyse de bakarız :)

• napcan milletn eskisini :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hepsini yakmasaydım gönderebilirdim

0|0
    0|0
  • Eski sevgili reyonum var oraya atıyorum.

0|0
    0|0
  • vallahi bana aldığı poları kuzenim bizim burada askerlik yaparken bir gün çarşı izninde evde ben yokken gelmiş giymiş gitmiş tabi geri getirdiğinde üstünde güzel dedim kabul etmedim sonra bana aldığı baksırın birini yaktım t-shirtü askerde garibanın birine verdim bileklik ne oldu bilmiyorum başka birşey almadı zaten şuan sadece birtek tazyli baksırı mevcut bende :)) ama benim ona aldığım hediyeleri atmaya kıyabileceğini sanmıyorum hee belki ayakkabı evet sonuçta eskidimi atacak fakat diğerlerini zor atar :)

0|0
    0|0
  • Gereksiz bi soruyu ciddiye aldigim icin kendimi affetmeyecegim ama...

Hayir atmadim atmam.

1|0
    0|1
Yükleniyor...