Yardımcı olcak varmı?

18yasındayım 93 kiloyum ameliyatlarım yüzünden kilo aldım ilaç kullandığım için şu an sağlık durumum iyi sadece astım hastalığım var oda zorlamıyo beni gerekmedikçe ilaç kullanmıyorum ama eski kiloma dnemiyorum 16 yaşında ameliyat oldum ameliyat olduğumda 52 kiloydum şu an 18 yaşındayım 93 kiloyum spora gittim yanlız işe yaramadı diyet yaptım işe yaramadı sonra bir arkadaşımı abisi çörek otu yağını önerdi her sabah aç karnına bir çay kaşığı iç dedi bugün denedim iğrenç bir tadı vardı sizce zayıflatırmı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Almanız gereken kalori miktarından az tükettiğiniz zaman kilo vermelisiniz eğer veremiyorsanız kesinlikle bir doktora görünmelisiniz zira metabolik bir sorun olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya hayatım şimdi sen diyetisyen den yardım Almalısın. Biz sana ne önerirsin öneririm sana sıkıntı çıkarabilir.
    Ancak tahlil sonuçlarına yaşına boyuna ve kilo oranyılarına göre Diyetisyen sana en uygun diyet ve sporu önereceğim.

0|0
    0|0
  • bende çok zayıfım , kilo almak istiyorum olmuyor. hayata bak...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence abuk sabuk şeyler deneme çünkü senin kiloların zevke gelen bir kilo değil, mutlaka işini bilen diyetisyenlerle çalışmalısın devlet hastanesine gitme özel hastaneler işine çok yarıcak

0|0
    0|0
    • özel hastaneye gittim yememe içmemede dikkat ediyorum şu an kullandığım tek antidepresan ilaçları var yani günde 1 öğün yemek yiyorum

• 1 Öğünle gün geçiştirilmez. Adam akıllı bir diyetisyene git

• Gecmis olsun ne ameliyatı oldun

0|0
    0|0
Yükleniyor...