Erkek arkadaşınız evlenince sen çalışmazsan evi geçindiremem diyorsa ne düşünürsünüz?

erkek arkadaşınız evlenince sen çalışmazsan evi geçindiremem diyorsa ne düşünürsünüz.

0|0
25|31

En İyi Kız Görüşü

• görücü olarak gelmişti birileri annem istediği için bi konuşalım dedim bana çalışmazsan mümkün değil olmaz dedi.çalıştığım halde v çalışmayı düşündüğüm halde . ben çalışmayı düşünmüyorum beni geçindiremiceksen olmaz dedim görüşme olmadı bi daha . böyle şey mi olur .ben yağmasa da gürlesin istedim. işi gücü hali vakti yerinde olmasa neyse olduğu halde geçim kaygısı taşıyor. böyle insanla ben yapamam. bana deseydi ki çalışmasan da ben sana bkarım ama çalışırsan daha iyi olur dese ben zaten elimden geleni yapardım hoş değil gerçekten can sıkıcı bugün bunu diyen yarın hastalansan bişey olsa kapıya koyar

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• ben onun erkeklıgınden suphe derım kadın olsa gerek sende erkek olup ona mı bakacaksın? o kadın ruhlu varlık bunumu ıstıyor senden?

2|0
    0|1
    • Şimdikilere erkek demeye bin şahit lazım

• Amin

• evet erkeklerın sahtekarı oldugu gıbı kadınlarında var aynısı evlenecegım vaadıyle herkezden para alırlar dolandırırlar. dogrusu ben boyle bıre tuzaga dustum. para onemlı degıldı benım ıcın yıkılan hayallerım ve yuregım oldu. neyse ınan cok dıkkatlı olmak lazım bırı eger basıt bısey ıcın bıle olsun para talep edıyorsa bılkı sahtekardır. es de olsa vermemek lazım ıckı alır sıgara alır evde esı yemek bekler o gıder ıckı alır ıcer aylık sıgara masrafı zaten maasını bıtıtır

• erkek onu diyorsa erkek değildir bence.

3|1
    0|0
  • S.ktir git kendi evini kedin geçindir derim bana ne onun evinden :D

2|0
    0|0
  • böyle değilde hayat müşterek beraber çalışalım dese tamam da ama böyle diosa ya rahata alışık yada iş yapmayı düşünmüo

1|0
    0|0
  • Sende çalışmalısın beraber çalışırsak ancak geçinebiliriz. demiş. Gayet açık. Ev kira ve asgari ücretle çalışıyorsa normal, değilse ayağı yorgana göre uzatıp eşini çalıştırmamak daha doğru.

0|0
    0|0
  • bu dönemde haklı olarak doğru bir düşünce karı kocanın çalışması daha iyi olur maddi açıdan yok eskiden kadın çalışmazdı gibi laflar boş kadınında çalışıp kendi ihtiyaçlarını hemde başkasına muhtaç olmadan istediği bir eşya hediyeyi rahatlıkla alabilir

0|0
    0|0
  • hani hayat müşterekti ... yaaaa

1|0
    0|0
  • Yaz kızım 200 torba çimento derim:S

2|0
    0|0
  • Aynısını bende diyorum, paragöz olmak ile ilgisi yok.

Rahat bir yaşam istiyorum.

Her istediğimi elde etmek.

0|0
    1|0
  • gereksizce bişi söylemiş sana

senden beklentisi tek bumuymuş

1|0
    0|0
  • Mutlaka kacari yok caliscan diyo yani.

0|0
    0|0
  • Hayat müşterek ben evlenirsem hanımım evde oturtmam parasından ziyade tamamen başka konular yüzünden :)

0|0
    0|0
  • Onun erkekliği batsın. Avrat memursa çalışır.ama özel de çalışan karidan hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • hayat müşterektir, çalışan demir paslanmaz :P

0|0
    0|0
  • çalışan kadın eşine destek olma dışında,kendisi içinde katkıda bulunur..ayakları yere basan,kendine özgüveni olan,bilen okuyan sorgulayan kişi olur.. ki bu da adaha da güzellleştirir bence...

0|0
    0|0
  • Hayat müşterek!

0|0
    0|0
  • Benım bıldıgım o delıkanlılar eskıde kaldı... Bu zamanda onu dıyecek babayıgıt var mı? Yada gunlerını evde gecırebılecek bır bayan...

0|0
    0|0
  • beceriksiz olduğunu düşünürüm

1|0
    0|0
  • evde oturup napcan, hee sabah akşam dizilere bakçen he mi? ohh miss tertemissss

1|0
    0|0
  • O adamdan ne köy ne kasaba ne de konteyner olur ..

0|0
    0|0
  • öküz olduğunu düşünürüm. para göz herif.

1|0
    0|1
  • doğru söylemiş...

0|0
    1|0
  • ya harcamalarını bi gözden geçir ya da ilişkini

0|0
    0|0
  • Hem ev işi hem de normal mesai yapacaksın işin zor dostum diye düşünürüm :))

0|0
    0|0
  • işleyen demir pas tutmaz

0|0
    0|0
  • açık sözlü-dürüst olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • yeterince para kanıyomu ne kdar maaş alıyo sevgilin

0|0
    0|0
  • Allah belanı versin Saffet derim !

0|0
    1|0
  • saçmalamıs afedersn

2|0
    0|0
  • çalışıcan ozaman bir elin nesi var iki elin sesi var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 24

• ben hiç hoşlanmam öyle demesinden

çalışmak ve çalışmamak benim tercihim olmalı

ben çalışmasam bile evi geçindirebilmeli

1|0
    0|0
  • devir zor artık illaki iki kişi çalışacak ki güzel bi yaşam süresin yalnız o biçimde demesi hoş olmaz bu kararı sana bıakmalı

1|0
    0|0
  • meslegi olmayan bırıne istersen çalışabilırsin derse anlarım sende çalışırsan daha rahat bır hayatımız olur derse de anlayşla karşılarım ama ben adam degilım evi geçındıremem çalış senın paran bana lazim derse olurmu? Ilerde çocuk isterse cocugu 4ay sen taşimazsan ben doguramam 9ay hamıle duramam dersin artık.d

1|0
    0|0
  • Iyi seyler düsünürüm tek kisinin calismasiyla bir sey olmuyor ne yazikki rahat bir yasam istiyorsan sende calisacaksin demektir

0|0
    0|0
  • Ben bilmem beyim bilir derim ...

0|0
    0|0
  • günümüz şartlarında doğru birşey söylemiş..devir yan gel yat osman devri değil..herkes taşın altına elini sokacak..

0|1
    0|0
  • doğru söylemiş hem bu öncelikle senin için ayaklarının üzerinde durabilmen için çok önemli

0|0
    0|0
  • Iki tane maaş bir taneden daha iyi düşünürüm.

0|0
    0|0
  • hic birsey düsünmek adam acik acik söylüyor iste.

ok derim beraber iyi kötü geciniriz neolcak yani.

calistirya bi problem calistirmasa bi problem :D Bazen erkeklere hak veriyorum

0|0
    0|0
  • Seninki yine kibarca söylemiş benim sevgilim direk bana babanın evinde çalışma evlenince çalısırsn dedi.

0|0
    0|0
  • mantık çerçevesinde düşünmüştür bütçesine bakıp hesaplama yapmıştır..

0|0
    0|0
  • hıc bısı dusunmem..bende calısırdım..

0|0
    0|0
  • sorun olmaz benim için. sonucta ikimizin evi birbirimize destek olmalıyız

0|0
    0|0
  • adam mantıklı.

0|0
    0|0
  • kaldır poponu çalış :) devır oturma devrı degl D:

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşım haklı, derim.

0|0
    0|0
  • Çalışırım...

0|0
    0|0
  • doğru demiş

aile çarkları tek kişinin emeğiyle dönmek için fazla ağır kanımca

0|0
    0|0
  • haklı iyi yaşamak için elbette sende çalışmalısın

0|0
    0|0
  • Haklı derim ne diyim.

0|0
    0|0
  • :d canıma mınnet dıyıp cocuk dogururum

0|0
    0|0
    • sen yanlş anladın.. sen çalışmazsan evi geçindiremem diyo.. yani seninde çalışman lazm

• o zaman calısırım

• benim icin sorun olmaz zaten calısan bir kadınım evlenincede calısacagım , seviyorum isimi ama universite okumamıs bir kadının evlendikten sonra tezgahtarlık garsonluk gibi islerde calısması biraz kötü bir durum ama ev gecimi tek kisinin calısmasıyla olmuyorsa kadında calısabilir

0|0
    0|0
  • günümüz şartlarında gayet mantıklı bence. kadının çalışması değersiz olduğunu göstermez. bu zihniyet anneannelerimizinki. bizim vizyonumuz farklı olmalı bence

0|0
    0|0
  • normal düşünürüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...