Spordan anlayanlar bakabilir mi?

Öncelikle fiziğim birkaç şey dışında fena sayılmaz. Göğüslerim büyük, belim biraz kalın ve kalçalarım normal düzeyde. Ama göğüslerim büyük olduğu için normal olan kalçalarım hiç yokmuş gibi gözüküyor. Ben ilgiyi biraz göğüslerimden alıp kalçalarıma vermek istiyorum açıkçası, yani her şey tam yerinde orantılı olsun yeter, fazlasına gerek yok. Tabi spor yaparken malumm göğüslerim büyük olduğu için, sarkmasından korkuyorum, göğüslerim küçülürken de dik küçülmeli. Belki de bilmediğim için saçmalıyorumdur, mümkün :D öyle işte belden aşağısı gayet iyi bacaklarım ince ama vücudumun üst kısmı biraz daha kalın sanırım, belimi ve göğüs bölgesini inceltmek istiyorum, tavsiye ettiğiniz hareket -veya o tür hareketleri içeren herhangi bir spor faaliyeti de olabilir- var mıı acaba?

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• Squad - Kalcalar icin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• biraz saçmaladın evet vücut bir bütündür salona yazılıp hoca eşliğinde antremana başlaman gerek spor hocan sana gereken ilgiyi gösterecektir ve yardımcı olacaktır

0|0
    0|0
    • şu anda salona yazılacak vaktim ve imkanım olsa burdaki bilenlere değil ordaki bilenlere danışırdım zaten?

• o zaman senin işin zor erkek olsaydın antreman programı bıle hazırlardım ama bayan oldugun ıcın bısey yapamayacagım yani milletin söylediklerinede bakma kendin araştır ve uygula herkes bişeyler söyler ama en dogrusunu sen bilirsin :)

• pekala teşekkürlerr

• burada mı yersin, paket mi istersin? :D

0|0
    0|0
  • O kadar çok göğüs yazmışsın ki göğüsten ibaret olduğunu düşünmeye başladım :D

0|0
    0|0
  • ah senin gibi bir sevgilim olmadıki be benim :(

0|0
    0|0
  • Cevap yazsak Abaza oluruz.
    O nedenle yardımcı olamıyorum.

0|0
    0|0
    • spor faaliyeti ya da hareket ismi sordum neden abaza olasın

• Sana önereceğim tek aktivite koşudur.
      Mümkünse de 1'er kiloluk 2 dambıl da edinip gerekli hareketleri yaparsan istediğin vücuda sahip olursun.

• görmeden olmaz ne yapman gerektiğini öyle diyebilirim

0|0
    0|0
  • Squat yapıp kalçanı sisirebilirsin.

0|0
    0|0
    • ağırlıklarla mı başlamalıyım

• Bebeğim squat bel hareketidir ağırlık kaldırmıyorsun. Göğüslerinin sarkmamadi icinde sıkı bir sutyen kullanabilirsin spor yaparken

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...