• Sor
  • Bence

Beşiktaşla sezon başında dalga geçen renkliler nerede acaba?

Beşiktaşla sezon başında dalga geçen renkliler nerede acaba? "Kümeye oynar""bjknin rakibi bursadır""feda elfeda olur" "çoluk çocukla nereye kadar?" diyenlere sesleniyorum. şöyle çıkın da sahaya yorum yapın bakalım. kabuğa saklanmakla olmaz o işler. milyon dolar verip oluşturduğunuzun takımları oyunları ortada... yemişim puan tablosunu, şampiyonluğu; böyle yürekli oynasınlar yeter.

Güncellemeler:
hala lider misiniz ? bu akşam 3 golün altına inmedi bu takım :) siz boş laf yapa durun atı alan üsküdarı geçecek

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ben bundan bibuçuk ay önce bjk toparlar ilk beşe girer zirveyide zorlar dedim ve şuanda şampiyonluğa en yakın 2. takım olarak görüyorum sözümün de hep arkaasındayım..Hak eden kazansın şikeyle değil alnının akıyla hak ederek mücadele ederek... O dalga geçen renklileri soruyorsan en son fırat aydınusun yaşattığı duygu dolu anlarda gözyaşı döküyorlardı. İnsanları emek hırsızlığıyla suçlarsan gün gelir emeğini böyle paşaa paşaa çalar götürürler etme bulma dünyası ey gidi eyy...

Kızlar Ne Diyor 6

• Beşiktaşım ollleeyyy MANUEL FERNANDES :) <3

• ferdi reyiss

• Yalan oldularr yallann kartalım benim :):)5iktaş böyle yazılır haniii ;)

• BurdayıııımRenkliler demişsin unutma beyaz bütün renkleri içinde bulundurur.

• Renkli olmak sizin için aşağılayıcı birşey ise siyah ve beyaz renk değil midir sorusu geldi aklıma!

• "renkler beyaz ışığın prizmadan ayrıştırılmasıyla oluşur.her renk beyazdan oluştuğundan, "beyaz" renkden sayılmaz.
      "siyah" ise tüm renkleri soğurur. yani renksizlik durumudur."

alıntıdır

• Öncekileri Göster
    • Konuyu çeken sensin dikkat yırtılacak :D

• sana renk üzerinden örneklemler veriyorum. kötü mü yapıyorum :D sordun söyledik :D siz bayanlar bi alemsiniz. evrenin şifresi bile sizin şifrenizden daha kolaydır :D

• Son gülen iyi gülerDiğerleri hızlı başladı çabuk havlu attılar :D

Erkekler Ne Diyor 8

• bizde çok iyi takımız ozaman senin yere göğe sığdıramadığın takıma 3 attık hemde çok rahat bir maç sonucunda

• her hafta 3-5 gol atmadan maçı bitirmiyoruz...skoru geçtim bizim maçların özetlerinden önce her zaman denilen tek şey ''sezonun en güzel maçı'' kelimesi her hafta yineleniyor..skordan çok canla başla mücadele eden Karakartalımla gurur duyuyorum

• elalem lider görsün :)

• Ben lider takımımı beğenmiyorken sen 5. sıradaki takımını tere göğe sığdıramıyorsun Antalyayı Mersini yendin diye fazla havaya girmişsin

• mersin sizle berabere kaldı, bizim üç attığımız takım. ayrıca ben sıraya bakmıyorum oyuna bakıyorum. şimdi otur sıfır!

• Öncekileri Göster
    • o fenerden de 6 yedin

• Geçmişe bakarsak çok üzülürsün bence sen hiç geçmişi açma

• Anlık mutluluk bunlar. sezon sonu iyi aynı nakaratı dinleyceğiz.

• yaw bırak bu işleri 2-3 maç böyle oynadınız diye kalkmasın hanii :D konusuyosun ama hala lideriz yani :D

• Evet hala diyorum bu takım ilk beşe girerse başarıdır;)

• defans düzelirse açık ara şampiyon olur. ço knet

• Ben fanatik Fenerbahçeliyim ama Türkiye'de Fenerbahçeden sonra en sevdiğim ve saygı duyduğum takım Beşiktaş. Taraftarları, futbolcuları, yönetimi çok iyi.

• bjk nin rakibi bursadır ne demek Bursa kötü bir takımmı

• üç büyükler kadar güçlü mü?

• 3 büyüklerden daha da güçlü olduğu ve şampiyon olduğu 2010 yılını hatırlatmak istedim 1 an

• BJK'nın rakibi Bursa'dır lafının arkasında Bursa'yı küçümsemek yok. BJK'a artık "büyük değil" deme iması var. Bunu diyen adamlar 2 kuruşluk akılları ile 100 yıllık tarihi Baba Hakkı'yı, Seba'yı vs yok sayar. Para basıp "büyük benim" diyerek kendi takımlarının da tarihini yok saymış olurlar. (Para bugün var, yarın yok. bkz Glasgow Rangers)

Yükleniyor...