Of Beşiktaş off?

yine umutlandırıp üzdün be bizi bir Beşiktaşlı olarak kanser oldum yemin ediyorum doğru düzgün 6 yıldır her maçını takip ediyorum 12 yasimdan beri bir kere yuzumuzun güldügünü görmedim neden böyle oluyor ya ama ne olursa olsun her zaman BEŞİKTAŞ

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Azcık gençlerbirliği maını izleyin örnek alın sanki şampiyon olacaklar emeğiylemi kazanıyor.
    burada kaleci topun şiddetinden dolayı kolunun kopma ihtimaline karşı elini uzatmıyor. yoksa niye çıkarmasın dimi
    www.habervan.com/.../..._dunya_basininda_h3434.jpg
    sarı kart verilmicek bir pozisyon mesela çok abartıyolar verse ne olcak ki hakem melo kırmızı yicek yani önemli bir şey olmucak
    im.htspor.com/.../1079344_620x410.jpg

0|1
    0|0
    • ama bunlar yılın basında da vardı biz zaten biliyoruz böyle bahanelerin arkasına sıgınmayalım gerek yok böyle seylere biz gidip ilk önce kendi maçımızı alalım

• Aynen iyi güldüm

• Bir maç bahane 3 maç şahane

Erkekler Ne Diyor 11

• Futbol bu şampiyon olmakta var olmamakta ama Beşiktaş böle giderse büyüklüğüde tartışılır hale gelirki şu an çoğu kişi 2 büyük var diyo biran önce çeki düzen vermeli kendine.

0|0
    0|0
  • Biz bu lig için fazla şerefliyiz a:DASd. olsun maçlarındanzevk alıyorum çünkü gösteripte elletmiyor gibi bişey oluyor bir hedefimiz var ve o hedefe ulaşmak için çok çabalıyolar şampiyon olsak artık hedefimiz olmaz yani

1|1
    0|0
  • Şampiyonluk yine hayal oldu geçmiş olsun.. Taraftarını en çok üzen Takım Beşiktaş. Dikkat ederseniz Sezona en iyi başlayan Herzaman Beşiktaş oluyor ama sonra Bırakıyorlar Ligi.

0|1
    0|0
    • aynen bir Galatasaraylı ya da fenerli olsaydım bu kadar üzülmezdim ama futbolu da bu kadar sevmezdim yani

• ben bıktım artık kursakta kalan sevinçlerden heveslerden izlemiyorum bjk maçını

0|1
    0|0
    • benimde sonum öyle olacak galiba

• Galatasaraylı biri olarak söylüyorum. Beşiktaş karakterli bir takım, şampiyon olmasa'da karakteri taraftarı yeter ona..

0|0
    0|0
  • Bosver Şerefli 3. culuklere her daim :D

0|1
    0|0
    • nere kadar

• valla acıkcası umrumda bile degil bjk nin hali :D bir taraftar olarak haklisin tabi sonuna kadar

• Galatasarayın da Fenerbahçenin de ne olduğunu gördük. Şikespor alayı. Biz gururlu insanlarız Beşiktaşlılar olarak.

0|0
    0|0
    • böyle avutuyoruz kendimizi işte gurur şeref

• Ne yapalım? Para yok beşiktaşta. Onlar gibi yapamıyoruz. Hile ile de olsa kazanalım mı diyorsun?

• yok en azından yüreğimizle oynayalım her sey bitmiş gibi degil

• Yapacak bişeyiniz yok geçer bu da.

0|1
    0|0
  • Sonunu getiremiyor bir

0|1
    0|0
  • yazık yazık vah vahhhh

0|0
    0|0
  • Evet bende ayni durumdayım yazik oldu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çünkü biz hala dürüstçe savasiyoruz şikenin içinde

0|1
    0|3
Yükleniyor...