Sevgilinizle aynı facebook hesabını kullanır mısınız?

Sevgiliniz ile aynı hesap kullanmak hakkında ne düşünüyorsunuz sizce olabilir mi?

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• kullanmazdım, ne o öyle 2 kişi ancak bir profil ediyormuş gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ne kadar saçma bişey ya :) özel hayat diye bişey var, sevgilim diye ne ben onun sahibiyim ne o benim. ayrı ayrı insanların, farklı e-posta adresleri, farklı face hesapları olur ve o hesaplarda kişinin kendisinden başka hiç kimseyi ilgilendirmeyen bazı yazışmaları olur. nasıl ki diş fırçası ve kirli sepeti ayrıysa bunlar da ayrı olur. böyle olmazsa saten o ilişki biraz kısa ömürlü olur

1|0
    0|0
  • nefret ederim öyle şeylerden. bir de şifrelerini bilirler birbirlerinin.. güvenmiyorsan beraber olma alla alla...

0|0
    0|0
  • hayır kullanmam saçma sapan bir şey..

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır... ayrı birer bireyiz yaw.

0|0
    0|0
  • Evlenmeden olmaz :)

0|1
    0|0
  • olur olur hem de çok güzel olur. biz uzun süre ortak kullandık.

1|0
    0|0
  • amaç ne olurki bunu yapmadaki

0|0
    0|0

• Saçma geliyor ama çok istiyorsa kırmam açarız bir hesap :)))

0|0
    0|0
  • bence garip sacma geliyo ama bi sevgilim olsa öyle olacak dese onu kırıp üzmemek icin olur derdim...

0|0
    0|0
  • saçmalık.ayrılsanız ne olcak,velayeti kime kalıcak onu da konuşun bence?

0|0
    0|0
  • faceden mesajlaşamazlar o zaman :D:D

0|0
    0|0
  • hayır çok boş şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • sevgilim olsa bile bir özeli vardır o yüzden kullanmzdm..

0|0
    0|0
  • sevgilim olsa kullanırdım

0|0
    0|0
  • Bana saçma geliyor. Bireyseldir çünkü.

0|0
    0|0
  • No

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Apaçi işi o. Bi de sevgilisinin soy adını kullanan kızlar var onları saymıyorum bile.

1|0
    0|0
    • o tiplere bende sinir olurum ezik tipler sevgilinin soyadını kullanmak nedir yahu bu kadar mı bıkmış kendisi olmaktan başkasına sığınmaktalar

• Kullanmam.. ikimize de interneti yasaklarım :D

0|0
    0|0
  • Bunu ancak ergenler yapıyor sanırım , facebook hesabımız bile yok ...

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır..

0|0
    0|0
  • şahsen istemem çok isterse ortak hesabımız olur belki ama kendime ait olanı da kullanırım sevgili olduk diye benim arkadaşlarımla çok özel konuşmalarımıda görmek zorunda değil. çok özel konuşmalarımı derken yanlış anlaşılmasın bir bayanın bir bayana anlattıkları da özle kapsamına girer neticede kız arkadaşımın özelini ben erkek arkadaşıma anlatamam olmaz yani

0|0
    0|0
  • Yok yahu çok kavga çıkar

0|0
    0|0
  • ben kullanmam. hoşlanmıorum ama kullanan var tbi.. saçma gelior bana sonuçda istersen vericek sana kndi face hesabını :)

0|0
    0|0
  • Hayır kullanmam

0|0
    0|0
  • Sevgilimle hayır kocamla evet ipleri bukdr eline vermemeli sevgilinin ki haddini bilsin

0|0
    0|0
  • hyr ne münasebet

0|0
    0|0
  • kullanmam..çocukca buluyorum o işleri.

0|0
    0|0
  • Yok ya eğer sorun yapıyorsa kökten kapatırız da aynı hesabı kullanmak saçma.

0|0
    0|0
  • ben facebook kullanmıyorum. sevgilim kullanabilir. ama arada bir girip ne yaptığına bakmak isterim. bu demek değil ki kısıtlama. bir kızla konuşabilir, muhabbet edebilir istediği gibi. ufak tefek şeyleri sorun etmem.

0|0
    0|1
Yükleniyor...