BİLİC OLDU ŞENPİLİÇ diyorum ama?

Beşiktaş taraftarının GALATASARAY hakkında şikeciler serefsizler demesi yakışıyormu? Şampiyonlugu kaybedince neden yediremiyonuz? Ben bir GALATASARAY`lı olarak Beşiktaş takımını tebrik ederim cünkü cok iyi oynuyolardı birden puan kaybı olunca demolize oldular. Sizce GALATASARAY söylenen iftiraları hak ediyormu?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gençlerbirliğine golü atan Sneijder mk ikinci sınıf topçusu değil kimse o gole şike diyemez birisi ligden düşmüş takımla berabere kalır diğeri de ligde hiç bir iddiası olmayan takıma yenilir ondan sonra Galatasaray şikeyle maç kazandı az ötede havlayın

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• O son gol harbi düşündürüyordu ortada bir dümen olduğunu. Beşiktaş yenildi bence sizde bir maç yenilseniz şampiyon oluruz biz. Şans az ama umut fakirin ekmeği :) :D

0|0
    0|0
  • şikecisiniz kabul edin şikeciler

0|0
    0|0
  • Şike yaptınız yalanmı oyle gol mu olur

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Hikaye bunlar şike filan ozaman Beşiktaşın yediği gol daha çok şike Konya şike yaptı aldı maçı BJK kalecisi şike yaptı yediği gole bakın olurmu öyle şey kaleci hatalı gol yiyecek tabi dün emrenin attığı gole bir bakın.

0|0
    0|0
  • Ağlayacaksanız oynamayalım gençler

0|1
    0|0
  • valla beşiktaş ne ettiyse kendine etti üç haftadır iddiasız takımlara puan kaybediyoruz zaten haketmiyoruz bu şampiyonluğu

0|0
    0|0
    • Son haftalarda bozdu besiktas

• Ulan sizin kadar serefsiz yuzsuz görmedik bizde ondan sikeci diyoruz sıkıntı yok bix alıştık bu ligin parayla satılık olmasina siz rahat olun cinconlular fenerliler.

0|0
    0|0
    • Ulan 2 tane net penaltı vermemiş hakemler olmasa beşiktaş her sene şampiyon

• Ay gotum hahaha :D

• Aynen 😎

• Futbolu icat eden ingilizler o gol için anket yaptı ve yüzde 80 şike çıktı

0|0
    0|0
  • onlar önce konyasporu yensinler sonra cimbomun galibiyetine pis dillerini uzatsınlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...