Arkadaşlar beslenme ve spor hakkında cıddı anlamda yardıma ıhtıyacm var. beslenme okuyan veya sporla ılgılenen varsa bı bakabılır mı?

oncelıkle belırteyım bır kac ay yogun bakımda kaldım. hatalı bır amelıyat gecırdım ve sonucu 36 bedenden 44 bedene vardı :( dıyetısyene gıt dıyeceksınız belkı 10 tane dıyetısyene gıttım. ama bı fayda yok cunku klasık herkese aynı yontemı uyguluyorlar. spor salonuna ıse su halde gıtmek ıstemıyorum. cunku hem gercekten kendımı kotu hıssedıyorm hemde yogun bakımdan berı gucumu toparlayamıyorumç

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ilk önce spor salonuna bu halde gitmem yargısını bırak çünkü sen her halinle güzel ve özelsin bunu unutma. spora ve beslenmeye gelecek olursak, günlük alman gereken kalori 1500-2000 arası olsun ve ekmeği 3-4 dilim kepek veya tam buğday ekmeğiyle sınırlandır. spora yavaş yavaş yürüyüşlerle başka. bir 2-3 hafta kendini spora alıştırıp kondisyonunu arttırdıktan sonra evden egzersizlere başlayabilirsin. Youtube'a walking at home, standing abs, butt workout tarzı egzersizler yazıp aratınca aletsiz ve kendi seviyene uygun egzersizler bulabilirsin. Daha sonraları aletlerle çalışmak istersen düşük kilolarla başlayarak çalışabilirsin. Evde kendini rahat hissedebileceğin bir fiziğe ulaştığında geri kalanını spor salonunda halletmeni öneririm çünkü evde yapılan sporla salonda yapılan spor arasında çok fark var. ve çok büyük geçmiş olsun, umarım daha da iyi olursun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence spor salonuna yazıl spor sana çare olur ıtanma ayıp bişey değil sadece diyetle çözemezssin sen bni dinle spora başla

0|0
    0|0
  • diyetisyene gidip bir fayda olmadığını ne kadar sürede anladın

0|0
    0|0
    • 1 yıl

• o zaman o 1 yıllık çizelgelerini saklıyorsan onları sporla eş zamanlı yürüt derim

• cok sacma seyler yogun bakımdan yenı cıktım ve yemem gereken seyler oluyor veya yemm gereken seyler olmuyor

• Ben fitnesa gidiyrm 2 senedir tavsiye ederim baslarda zorlanırsın 2 3 ay sonra açılırısn

0|0
    0|0
  • hastaneye dava da aç bunun yanı sıra hatalı ameliyat için, maddi manevi ne kopartabiliyosan..

0|0
    0|0
    • avukat buldum yenı acıcam zaten

Kızlar Ne Diyor 2

• ekmek az ye gülüm. kilonu sıkıntı yapma kafana takma ben nelerini gördum zayflayan
    Belkıde kafana taaktıgından zayıflamıyosndur.

0|0
    0|0
    • belkı de motıve olamıyorm o yuzden

• Spor salonuna git ve kişisel antrenör programına katıl. Eminim seni anlarsa faydası olacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...