Yıllarımı verdim 8 senemi verdim her şey bu kadar basit miydi ben mi bilmiyordum

8 yılım geçti koskoca 8 senem gitti çocukluğum gençliğim hayatımın en değerli yıllarını verdim ona ömrümü koydum onun yoluna çıplak ayaklarla yere basıp ayağı kanamasın diye uykularımdan oldum gecelerimi gündüz ettim olmaz dediler olacak dedim sevdim her olumsuzluklara rağmen sevdim onu çünkü bırakıp gitmek acizliktir bence en basitidir ama basit biri değilim yılmadım bıkmadım her yükün altına kendimi koydum canımı koydumuzatmak istemiyorum yazmak istemiyorum dudaklarım titriyo gözlerimden yaşlar boşalıyo yazarken SÖYLERMİSİNİZ BANA BENİM SUÇUM NE NEYİ YALNIŞ YAPTIM NEYİ EKSİk YAŞATTIM ONA :(((((((

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Lütfen üzülmeyin, herkes hakkediğini yaşayamıyor. Hayat tercihlerimizi sunarmı hep bize? Beklentinizi minimum tutarsanız hayal kırıklığınızda o nispette olur.Lütfen kimsenin hareketlerinin, tavuırlarının sonucunu bedel olarak ödemeyin. Herkes kendinden mesuldur. Başkasının yaptığı size dönmesin. Siz eminseniz vicdanen sorun olmamalı. Grafik her zaman aynı gitmeyebilir hayatta, bazen böyle inişlerde olur, badireler biz insanlar için.Çözüm sabır dua... Dua.. Geçecektir. Realist olmaya bakın, neden sonuç ilişkilerini analiz ettiğinizde ağır basan sizin emeklerinizse, gerisi sizden bağımsızdır. Hakketmeyene yıpratmayın kendinizi...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• illa suçlu olmana grek yok bazen sadece olur hayatına devam etmek zorundasn her zmn derim hayatının merkezne yalnızca kenedeni koy kimse için ağlama hatta hiç ağlama.

0|0
    0|0
  • üzülme inşallah o pişman olur döner sıkma bence canını

0|0
    0|0
  • oovvv :( ben kendi halime yanarken niceleri varmış.. canımm neden terketti aranzda sevgi saygı mı kalmadı yada aileler mi istemedi ne bileyim nie oldu böle canım :( benm sevdiğimde bana evlilik vaadi verip ailesi isteemediği için beni terk etti nişanlanmıs şimdi .. yaranı desmek istemem ama karakter meselesi kendini yükseklerde görmüştr kesinn

0|1
    0|0
    • bir sürü neden bi sürü sorun var hangini anlatsyım hangini dile getireyim keşke evlenmeden önce bitseydi ŞİMDİ 5 AYLIK Bİ KIZIM VAAR ÇOK KÖTÜYÜM :(((

• çok üzüldüm yha :( benmde senin gibi arkadasım var ayrıldı kendini kuran kurslarına verdi annesini yanında kalıo su an .. kafası çook rahat.hatta bugün mahkemesi var.. canım şimdi sendromdasın üzüleceksin ama Allaha dayan o sana bi kapı açaçk elbet biliorum..sakın kendini çaresiz sanma sakın

• aynnen allah babaya sığın namaza başla.

• Kadin kendini gulduren erkekleri sever, aglatana asik olur..sonra oturur cikolata yer; gecer

2|1
    0|0
  • vefasızı sevmek bunu fark etmek ne kdr acı bi duygudur ya

0|0
    0|0
    • ne o bilir ne burdaki biri bilir nede sen bilebilirsin azraille boğuşmak daha basittir

• herkez hakettiğini bulur üzülme diecem ama olmuo demi.hayırlısı olsun yaa değmezmiş demek ki :(

0|0
    0|0
    • hiçbirşeyi denemiyorum unutmak için hiçbirşeyde içimi rahatlatmıyo ağlamaktan ve içmekten başka allah korkusu olmasa içimde öldürcem kendimi inan nasılım biliyomusun kanadı kırık bir kuş uçmak için çırpınır ya benim çırpınacak yanımda kalmadı artık

• ve bi kızım var :((((

• Allah bağışlasın..keşke olmasa bole olaylar ama oluo yaşanıo işte kader diyelim.Allah yardımcınız olsun.

• ya bosfer degmez onun için bence dua et allaha sıgın

0|0
    0|0
  • değmezmiş üzülme kurban olduğum Rabiime havale et .

0|0
    0|0
  • takma kafana bundan sonraki hayatına bak olan olmuş giden geri gelmiyor artık.

0|0
    0|0
  • üzülme ya kimse için deymiyo üzülmeye bundan sonraki hayatına bak herşeyden önemlisi sağlık gerisi boş şeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşadım, aynısını yaşadım. çok değer verdim, 3 aydır dön diye de yalvarıyorum ama işte sorun bu. çok sevmek gerçek sevmek suç olmuş bize acı veriyor arkadaş. çevrene bir bak, hep en çok sevenler üzülüyor.. üzülme diyemem. üzüleceksin. önüne bak diyemem bakamayacaksın. zamanla geçer diyemem, geçmesi zor olacak. evet acın azalacak ama üzgün olacaksın bazen onu hatırlayıp canını sıkacaksın. sigara içmiyorsan benim gibi günde 1 paket sigara içmeyede başlayacaksın. ancak günün birinde hayatına bir başkası gelecek ve herşeyi unutturacak sana. ancak sen o güne kadar hep yanacaksın. kimse kimseyi kandırmasın. çok seviyorsan geçmez. geçti dersin birgün ama o içinde kalır.. zor dostum çok zor.. Allah yardımcımız olsun.

1|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun :(

Kabul etmek istemesekte , aşk bir oyun ve kuralları var... fazla seven taraf aradaki sevgi farkı kadar geride ve terkedilmeye yakınmış.. Bunu anlamak banada çok pahallıya mal oldu. Çok değil bende 2 ay önce bende, düğüne 1 ay kala nişanlım tarafından, tedavisi olabilen bir hastalığa yakalandığım için terkedildim..

ne desem boş, Allah yardımcın olsun, sabır kardeşim sabır...

1|0
    0|0
    • ayyy gecmısolsun arkadasım gercelkten zalimmiş bosfer allaha havele et : (

• Kimse söylemedi mi sana bu kadar zaman beklersen birçok şey son bulur diye ? Üçüncü bir şahıs yoksa döner merak etme.

0|0
    0|0
  • Abartmakdan daha öte bir suç varmı mk

0|0
    0|0
Yükleniyor...