Galatasarayımızın 950 Trilyon borcu varken nasıl şike yapabiliriz?

Abi hiç mi allah korkunuz yok.
950 milyon lira borcumuz var.

Siz, Parayla şampiyonluk ne kadar kolay.. Diyorsunuz.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Mhk başkanı namoğlu rizeli ve g. s li :) saray soytarısı abdüş ün korumasında :)
    saray soytarılıgı sonrası olanlar

Fenerbahçe g. s maçı hakan balta ve olcan adın son adam pozisyonlarında faullerde kırmızı kart gomredıler sarı bile gormedıler
    Trabzon maçı muslera kırmızı kart gormesı gerekıyordu gormedı
    Mersin maçınız melo sarı kartı var rakip takım oyuncusuna saldırmak uzere koşuyor hakem meloyu kolundan cekıyor kırtmızı kart vermemek ıcın
    Başakşehir maçınız devre arasında chedjou rakip takıma saldırıyor pfdk ya sevkedilmıyor ceza almıyor
    Yine bir maç sneijder soyunma odası koridorlarında kapıları tekmeliyor ceza almıyor
    Gençlerbirliği maçı şikenin zirvesi maç oncesi cavcav cııkıyor g. s nin şampoiyon olmasını isterim diyor ve mac gunu g. s yi yenemeyiz diyor ve kaleci ferhat elini uzatmıyor eski g. s li stancu kaleciyle karşı karşıya ayak voleybolunun cocuk versiyonunu oynuyor şike icin paraya gerek yok anladın mı

0|1
    0|0
    • Yav he he. Sizin yaptıklarınız ne

• E tabi El Kabirin 90 dakika maçın içine sicip çıkmaması var 2 tane net vermediği paslar yüzünden kaçan goller cabasi

• esas baş korumacıları mhk başkanı namoğlu ve mhk hakem atama komitesi başkanı metin tokat :)

• iki kör yemek yerlermiş biri diğerine demiş ki ulan demiş dolmaları ikişer ikişer atıyosun ağzına ayıp ediyosun... diğer kör demiş ki Allah'tan kork nasıl görebiliyosun bana suç atıyosun demiş... ilk kör demiş ki ben öyle yiyorum da... işin kısacası kişi kendinden bilir işi

0|0
    0|0
  • 2 milyon lirasını şikeye ayırmıştır belki :)

0|1
    0|0
  • Kabullenmek, erdemliktir. Bu Fenerbahçe ve tarafında malesef yok.

Şampiyon olacağız, kabullenemiyorlar.

0|0
    0|1
  • Peki neden 950 hiç düşündün mü :D

0|0
    0|0
    • Kayıtlar belli.
      Brumaya 20 trilyon bonservis
      Tarık Çamdal'a 5 milyon
      Sneijder Drogba Muslera ücretleri..
      Çok masraf var

• kar maliyetten fazla olunca her türlü yapılır