Nasıl fitness eğitmeni olunur?

Spora karşı ilgiliyim fitness vücut geliştirmeyle ilgileniyorum. Bu konuda uzmanlaşmak, Fitness antrenörü olmak istiyorum. Nasıl olabilir? Ne aşamalardan geçeceğim detaylı anlatır mısınız?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Spor hoasiyla konus halk merkezindeki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ilgili federasyonların düzenlediği antrenörlük kursları bulunmaktadır. katılır ve başarılı olduğun taktirde federasyon onaylı sertifikan oluyor. ya da besyo bölümüne girmen gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Federasyon işi daha kısa yol sanki ücretleri nasıl?

• o ücretler her federasyon için değişiklik gösteriyor. internetten araştırırsan ücretler ve hangi illerde yapıldığı konusunda fikir sahibi olursun. ancak o sertifikada yeterli olmayabilir çünkü genelde besyo diploması istenebiliyor. tanıdığın varsa eğer yardımcı olarak başlayabilir ve tecrübe kazanabilirsin. daha sonra bu çok işine yarar.

• Besyo mülakatlarına herkes zor zor diyor kondisyonumda biraz eksik olduğu için zorlar

• Valla ben bir ara spor yapıyordum deli gibi her gün bir ara bir kitabı resmen gidip kendi kendime açtım orada çok ilginç bir şey yazıyordu ve o günden beri spor yapmıyorum yani vucüt gelistirme

0|0
    0|0
    • Ne yazıyordu

• Tabi ki o şüphesiz. Bu yüzden mi bıraktın? Bizim amacımız kaliteli bir hayat zaten

• O yüzden bıraktım :)

• 1. Kademe Antrenörlük kurslari açılıyor basvuru yapman yeterli federasyonun sitesini takip et

0|0
    0|0
    • Nerde açılacak kimler başvurabilir ayrıntılı bilgi verebilir misin

• Vücut gelistirme federasyonu yaz genelde üniversitelerin Beden Egitimi ve Spor Yüksekokulları da açılıyor. Ucreti 1000 TL falan. Falan ama kendini gelistir bayan hocalarda pek belge aranmaz. Tanıdık bir salon varsa çalışırsınız

• Anladım basit işmiş aslında sağol

• Besyo okuycaksin benim gibi lisansini alcaksin salonu accaksin.

0|0
    0|0
    • Besyo mülakatlarıda zor ama

• O besyo illaha okunacak anlaşıldı :D

• Secim senin :D

• Öncelikle bir diploman var mı varsa kolay yoksa besyo bölümü bu yolda sana çok yardımcı olacaktır

0|0
    0|0
    • Diplomam yok. BESYO okursam kesin olabilir miyim yani ama besyo mülakatlarıda çok zor

• o besyo illaha okunacak yani :D

• Yani daha iyi para kazanmak istiyorsan ve çalışma alanının iyi olmasını istiyosan şart tabi sende kendini bu süre içersinde geliştirmen lazım :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...