En yakın arkadaşımlaydı

sevgilim geçen gün rüyasında en yakın arkadaşımla öpüştüğünü görmüş çok kıllandım sinirlendim. boşuna paranoya mı yapıyorum yoksa cidden bilinçaltında yatıyo müdür öyle bişey

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• üzüldüm hayir kendi basima gelse baya sinirlenirdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ruyaların hepsi cıkmaz emin ol

0|0
    0|0
  • Bilimsel olarak bakarsak olaya, Bilinç her saniyede 2000 bilgi parçası işlerken bilinçaltı saniyede 400.000.000.000 bilgi işleyebilir. (kaynak: kişisel gelişim rehberi)

Dolayısıyla yerinde olsam kıskanmazdım bu durumu ama boş da bırakmaz, sorular sorar ve vereceği tepkileri -vücut dilini- okurdum. Hoşuna gitti mi? Nasıl hissettin o an? vb..

Ama bu rüya senin tepkini ölçmek için söylenmiş bir durum da olabilir unutma.

0|0
    0|0
  • Aslında arkadaşın onun dikkatini çekiyor olabilir, dikkat et. Ama senin kıskançlığını ölçmek için yalan bir rüya da anlatmış olabilir.

1|0
    0|0
  • Son 30 yılda birden fazla erkekle flört edip beğenmeyip sonunda beğendiği erkek yada bayanla evlenen herkeste meydana gelebilmektedir. Tabiki herkesi kapsamamaktadır. Fantazisi çok gelişmiş insanlarda daha çok görülür.

0|0
    0|0
  • sevgilinde baya acık sözlüymüş iyi baska bişi görmemiş .d

0|0
    0|0
  • neresini optugune bagli bi olay. kaldi ki sana anlatmis di mi? nedir sorun?

0|0
    0|0
  • Bilinc altinda yatiyor, yatiriyor

0|0
    0|0
  • bilinçaltında toplamış demekki bazı şeyleri

0|0
    0|0
  • tedbirli olsan iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• anlamadim. sevgilin ruyasinda senin en yakin arkadasini gormushse bunu sana niye anlatiyo. ? eger yazdigini dogru anladiysam kizi anlamadim demektir /

0|0
    0|0
  • bilinç altında yatıyor olabilir fakat .. bilinç atı o kadar garip bir şey ki kendisi bile bilmez böle bir şeyin bilinç atında olduğunun o yüzden sıkıntı yok arkadaşından hiç bahsetme anlatma ona

0|0
    0|0
  • Ohoo ben kendimi kimlerle nasıl rezillikler içinde görüyorum ama bilinçaltımda asla öyle şeyler yok. :D

0|0
    0|0
  • Benim ilk aklıma gelen seni kıskandırmak istemesi veya daha kötü olan o arkadasın ile aranı açmak istemesi boşver takma kafana derim tehlikeli yollar bunlar.

0|0
    0|0
  • Bence boşuna yapıyorsun.Çünkü eğer öyle birşey yaptıysa sana rüya hakkında bahsedeceğini sanmıyoorum.

0|0
    0|0
  • Bilinçaltı düşünmüş onu arkadaşın dikkatini çekmiş sanırım.

0|0
    0|0
  • Sana neden anlatıyor görse bile, saçmalık.

0|0
    0|0
  • normal b insan bunu sana anlatmaz belki de ilişkileri var bu yolla tepkini merak etti aklıma ilk ve tek gelen bu bacım aman ha gözünü aç dikkat et

0|0
    0|0
  • gerçekten öpmüşde olabilir belki

0|0
    2|0
Yükleniyor...