L-cannitine hakkında bilgisi olanların bakması önemle rica olunur. tecrube sahipleri bilhassa. Mümkün mü?

1 - 30 yaşında 1.80 boyunda 100 kilo spora yaklaşık 2 senedir ara vermiş bir adam tekrar başlarken L-carnitine takviyesi almalımı?

2 - Almalıysa hangi markayı tercih etmeli

3 - Nasıl kullanmalı

4 - başka tavsiye edebileceğiniz yağ yakıcılar varmı?

ricam lütfen konu hakkında deneyim ve tecrubesi olanlar yazsın

Güncellemeler:
Şu ana kadar 2 tavsiye etmeyen 1 hiç bişey bilmeyen çıktı. tavsiye eden varmı?
bayanlar baylar yorum yapmayanlar buyrun

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 1.80 100 kilo adam hiçbir destek almadan spor yaparak kilo verebilir. Takviyelere medet ummayın. L carnitine çok kullandım kullanmadan da aynı şekilde kilo verdim. Hiç bir artısı yok parayı sokağa atmayın. Sadece içerisine kafein ve taurin bastıklarından dolayı enerji veriyor. Enerji içeceği içseniz aynı şey.

İlla çok istiyorsan belli başlı markaların termojenik yağ yakıcılarından kullanabilirsn ama dediğim gibi şu süreçte hiç gerek yok boğazını tut yeter.

0|1
    0|0
    • adam ya. eig adayı oldu bak bu. +1 hakkındır eyv

• Aynen öyle hocam. L-Carnitine zaten yağ hücrelerinin mitokondriye taşınıp enerjiye çevrilmesinde rol oynayan bir aminoasit ve vücut tarafından sentezleniyor, dışardan aldığın pek bir yararı yok o yüzden.

Ancak yağ oranını %12 nin altına düşürmek isteyen sporcular termojenik yağ yakıcılara başvurabilir onun dışında hiç gerek yok.

Hem kas kütlesi arttırıp hem yağdan vermek istiyorsan beslenmen ve antremanların çok düzenli olmalı, ona dikkat et yeter.

• eyv

Kızlar Ne Diyor 1

• Almam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tecrübeli demişsiniz ben kullanmadım ama yardımcı olmaya çalışıcam 😊 spor hocaları (fitness, crossfit) en iyi yağ yakma yolunun kardiyo egzersizi olduğunu söylüyor bütün o yağ yakıcılar para tuzağıymış :) tabi protein tozları öyle değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...