Stephen Hawking in gerçeği görüşü

ateist insanlar Stephen Hawking bile evrenin Allah yaratılışının olduğuna inanıyormuş artık siz hala yol yakınken sizi gerçek yola davet eden kardeşinize katılır mısınız sizin gibi akıllı arkadaşlarımızın yeni icatlar yeni fikirler için kendi halkınıza milletinize yardımsever bir vatandaşlığa katılır mısınız artık yoksa yinede ben boşluğumda mutlumuyum diyeceksiniz

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun . Hak yol islam tabiki.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• 1|0
    1|2
  • Bir ateist olarak konuşuyorum. Stephen Hawking semavi dinleri kesin olarak reddediyor. Ama çok küçük bir ihtimal de olsa deizm tanrısının olabileceğini düşünüyor. Bir şeyi önce araştırıp sonra konuşmanı sana şiddetle tavsiye ediyorum. Ve bu yorumun yazarının Stephen Hawking'in bütün kitaplarını okumuş bir insan olduğunu bilmeni isterim.

0|0
    0|0
    • kardeşim kanal d seyretmeni tavsiye ederim kendisi bizzat spikere konuşmuş gerçeği görmüş artık kitaplarını yazmış olabilir

• Ben senin bahsettiğin şeyi biliyorum. Ama yok öyle bir olay. Zaten Stephen Hawking hastalığı nedeniyle iletişimde sıkıntılar yaşadığı için her yere konuşmaz. Bunlardan biri de kanal d spikeri.

• Stephen Hawking o röportajında semavi dinlerden birinin tanrısını kabul etmemiştir. DEİZM tanrısının ufak bir ihtimal de olsa var olabileceğini söylemiştir. Tıpkı kitaplarında belirttiği gibi.

• huzur islamdadır.

0|1
    0|0
  • akılı insanlar ? icatlar ? fikirler ? ne diyor sen ?

0|0
    1|2
Yükleniyor...