Galatasaray başkan adayı ahmet özdogan 8 sene sonra bayern münihi geçeceğiz demiş? sizin bu konu hakkıında düşünceleriniz nedir?

galatasaray başkan adayı ahmet özdogan 8 sene sonra bayern münihi geçeceğiz demiş? sizin bu konu hakkıında düşünceleriniz nedir?

• dogru demiş
    50% (1)31% (4)33% (5)Oy Ver
  • yanlış demiş
    50% (1)69% (9)67% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• İstenirse olur, neden olmasın ki?

0|0
    0|0
    • mantıklı geliyormu sana peki? nasıl olacak istenirse peki?

• hikaye andersenden masallar gsli olabilirsin ama çocuk değilsin 18 yaşında bir gençsin bu saçmalıga kılıf uydurma çünkü saçma oldugunu sende iyi bildiğin için aklamaya çalışırken komik duruma düşüyorsun

• Hıh :) Ben burada sadece Galatasaray'a olan inancımdan bahsetmedim. Kelimelerin bir de görünmeyen yüzü vardır. Galatasaray'ı bir köşeye bırak şimdi. İnancın var mı sen onu söyle! Galatasaray'ın güçlenmesi umurumda değil, zaten futbolla aram da yok. Ben herhangi başarayı olan inançtan bahsediyorum. ''İnanıyorum!'' diyebiliyor musun? O zaman önünde dağ olsa duramaz.

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok artık bir de ciddi ciddi yorum yazanlar var :)

0|0
    0|0
  • güzel espri yapmış

0|0
    0|0
  • dogru demiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• gerceklerı tarıh yazar tarıhıde galatsaray..

0|0
    0|0
  • Mevzu Galatasaray ise yapamayacağı şey yoktur. :):

0|0
    0|0
  • Geçmeleri için başlarında Fatih terim gibi bir hoca olması lazım o hocaya bütçe ver neler yapar neler.

0|0
    0|0
    • ta. ak mı geçiyon kardeş gsnin münih gibi olmasını gerçekten mantıklı buluyorsun he :DD:D?

• bizim kulüpleri satsan o kadar etmez mk

• yani mesela şöyle olucak her yıl 65 milyon euroluk bir yıldız oyuncu transfer edebilir münih (isterse 300 milyon euroda harcar senede ama arrtık 65 milyon euro kasasına ayrıyetten girecek)

• hergelen aynısını diyor bizim baskanda sampıyonlar ligini alacagız demişti sapuan bile alamadık.. asktır beşiktas gerisi tras

0|0
    0|0
  • 2 seneye bataktan cıkamassa hayal görebilir

0|0
    0|0
  • ,= ) ahaha = ) olabilir yani= )

0|0
    0|0
    • aşagıdaki gslilerden birisi fatih terim gibi biri olsa olur demiş diğeride olunacak bişey ne var bunda demiş :D.

• olabilir yani = )

• Hahahhuhah ruyasin da geçer :D

0|0
    0|0
    • bu adamlar neyin kafasını yaşıyor?

• fenerbahce diye bayernmunih demiş yanlışlıkla :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...