Bu kızların alayından uzak duracaksın arkadaş

bi kız var önce bana umut veriyo ben bi üst sınıftayım o yüzden kıza not vercem ayağına yaklaşıyorum..oturuyoruz konuşuyoruz sonra telefon nosunu da veriyo...sonra onların sınıfında olup ta aynı zamanda benim yurdumda olan bi arkadaş ona gidiyo diyoki o senden büyük ona abi de falan diyo..aklını karıştırıyo çünkü niye o da seviyo...en sonunda ne oluyo gidiyo başka biriyle çıkıyo:)çok karışık yaa bunu çözebilen varmı onu sorçaktım:))))

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu ne biliyomusun o çocuğu biraz daha iyi tanıyo kendi sınıfında olduğu için + numarasını vermesi belkide arkadaş olarakta vermiş olabilir hani ünidesinizi notlar felan vs..işler..

kızın aklını karıştırması saçma ona abi de diyoda kız neden onu dinlesinki çocuk değil bir şey değil yaniii aklını çeldi işi felan biraz hikayesii o salak kızda kanmasın yanii kızın kafadada var biraz

bence kendinde sorunu arama olmayacak olan hertürlü olmuyo elinden geleni yapmışssın bunu yapamayanlarda var...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• haketmşn aferim çocuğa kenedene güveni olan atılgan çocuk candır.

0|0
    0|1
    • yoo benim basıma gelmedi arkadasımın basına geldi ...bende cok üzüldüm paylaşıyım deedim...

• ya çocuğun teki gitmiş kızı ayarlamış bu hala beklio kız açılsın.

• bu bekliyo değil diğeri ile aynı sınıftlar ama ona daha yakın hemde biraz daha iyi tanır sürekli çevresinde zaten kendi sınıfındakini diğerinden daha çok görür..

• niye uzak duruyorsun ki sonucta digeri onun aklini karistirmis, belki abi 'de den baska neler anlatti ..bu kizda umidi kesip baskasiyla cikti. da ne yapican ki artik olan olmus

0|0
    0|0
    • ayıp etti ama...niye telefonunu veriyon o zaman

• ya sen kendin anlatmissin olayin nasil gelistigini. Demekki once begendi sevdi seni telefonunu da verdi (yada arkadasca verdi sen yanlis anladin) ama digeri devreye girince; ya seni ondan soguttu yada kiza okadar iyi davrandi ki kiz artik senden vazgecip ona megillendi, yani ondan ilgi gordu sonucta. belki sen acaba seviyormu ediyormu diyip ilgiden yoksun biraktiysan o cocuk daha ilgili ve istekli sicak olduysa , senden de umidini kesmesini saglamissa kiz artik ona evet demistr.

• hımm çok iyi anladım valla:)amaan kendi kaybetti kendi bilir

Erkekler Ne Diyor 8

• sevgilisi olsun istemiştir sende o adayların içine girmişsindir ama diğer aday daha hızlı çıkmıştır yani sonuç senden ve kafasında olan diğer bir kişiden hoşlanıyordu cazip geliyordu fakat diğeri daha hızlı davrandı veya diğeri daha ağır bastı sana hemen abi ayağıyla önünü kesti öbürünede bak bu benim abim aramızda bişey olduğunu zannetme mesajı verdi çocukda senden hoşlanıyorum dedi ve sevgililer .

0|0
    0|0
  • Dostum Seni Kıskanmış. Ama O kanan Kıza ne demeli Madem sana asıldı Niye boyle Yapıyor. Merak etme Tilkinin Donup Dolaşacağı yer bellidir. Kafana takma

0|0
    0|0
    • kardes kızı götüren götürdü dahada gelse nolurki:)

• Bence sen hemen goturmedin diye bıraktı seni ozaman..

• olabilir kardes hemen atlıyacaktım yanlıs yaptım yaa:))

• sana bi soru sorayım neden eski türk devletlerinde hükümdarların eşlerinin tamamına yakını yabancı...sana yardımcı olmuştur

0|0
    0|0
  • matematik profesörü ol gidip sen

daha az aklın karışır :D

0|0
    0|0
  • Gay Ol Dostum Gay Klubu Kurcaz Biz Erkeklere Asdfghjklşi :D

0|0
    0|0
    • de geeetetetttttttttttttdtdltttttttt:)))

• "aklını karıstırıyo"

"bunu çözebilen varmı onu sorcaktım"

Sen aslında çözmüşsün olayı?

0|0
    0|0
    • evet ...içimi boşalttım sadece

• sana şöyle söyliym buna benzer bir şey başıma geldi fakat bende aynı ortamda diğer kızdan daha çok etkilendim ona kaydım diğer çocukta benim ilk başta takıldığım kızı kaptı olay öyle oldu o benim takıldığım kızada teklif ettim daha öncede ağzını çok aradım teklif etmeden önce hiç bir şey söylemedi meğer kız halasının oğluyla berabermiş elde var 0

o çocuk diğerini kaptı fakat 1 ay sürdü mezhep olayından ötürü ayrılmışlar kız öyle dedi

sonra ben o kıza tekrar takıldım numarasını aldım 1 ay peşinden koştum mezhep olayları yüzünden beni kabul etmedi aleviydi inan bana o kadar mesajda 1 tane benimle ilgili olumlu bir şey yok hep yapıcı konuştum onunla olmadı..

kurstaykende o kadar yakındı bana ellerini tutturuyodu benim kocam geldi felan canımlı cicimli konuşurduk yanımdan ayrılmazdı fakat olmadı...

bu olaylar sürücü kursunda geçiyo

0|0
    0|0
  • ne olduğu ortada uzaklaş ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...