Niye kaslı insanların çoğu damar, arabesk şarkı dinliyorlar?

Bizim bir tane salonda abi var cengiz kurtoğlu dinliyor müslüm baba orhan babayı dinliyor buna benzer şarkılar dinliyor sürekli. Kulaklığından bile duyuyorum motivasyon müziğiymiş ona onun gibi bir kaç tip daha var ben metal tarzı dinliyorum ama onlar kadar kasım yok arabesk müzikler daha fazla mı gaz yapıyor motivasyon amaçlı?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben şahsen elektro, dubstep tarzı dinliyorum. Arada trap falan. Bizim salondakilerde eser yok o şarkıyı dinleyenlerden. Onlarda en azından bir yabancı pop, yabancı kopmalık şarkı dinliyorlar. Öbür türlü nereden moral bulalım patlayalım :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sadece hayal dünyası dar olanlar için

0|0
    0|0
  • oylemiymis

0|0
    0|0
  • ilk kez duydum
    e yani okudum..

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=oZsslX3xRnQ Motivasyon mu? İntahara teşebüs sebebi şarkılar... Müslüm Gürsesi insan olarak aşırı sevsem de. Bu tarzı hiç sevemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ulan soruda cogu demissin. Icerikte 1 spor salonundaki 1 apaci adamdan bahsediyorsun. Bu ne lahana tursusu

1|0
    0|1
  • Allahını seversen kas ile arabeskin ne alakası var?

1|0
    0|0
  • Abi muhtemelen kiz arkadaslari kasli erkekler icin onlari terk etmistir agir gelmis olmali :)

0|1
    0|0
  • Gaz değil genellikle hayatları boyunca ezilmiş insanlar oldukları için. Ezik değil ezilmiş lafı. Ezilmiş insanlar her zaman güçlü olmaya ihtiyac duyarlar. Zengin para babası bir baban ailen yoksa hep düşünürsün buna birde zenginlik arzusu depişmiş sevdiğin varsa iyice arabeske bağlarsın. Aslında biraz yetişme tarzı yapacak birşey yok Yolcusuz yolların Kralsız Damarın Ferdi'siz hayatın ANLAMI OLMAZ ;)

0|0
    0|0
  • Ne alaka la yok ole bişi o adamın kendi seçimi o o şekil dinler bu bu şekil dinler herkesin müziğine kimse karisamaz☺☺☺

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...