Galatasaray şike yaptımı )?

http://spor.mynet.com/galatasaray/80285-galatasaray-genclerbirligi-macindaki-gole-sike-dediler.html

b
irzamanlar fenerbahçe ye iftiralar atan galatasaray şu an şikenin kralını kendilerinin yaptığı gayet net bence kaleci ferhat ve stanco ya dikkat diyecem ama dikkat etmeye gerek yok aslında açık açık yapılmış herşey artık galatasaray benim için ŞİKESARAY dır kim bilir kaç para aldılar sizde şike olduğunu düşünüyormusunuz :)?

• Evet
    60% (3)31% (5)38% (8)Oy Ver
  • Hayır
    40% (2)69% (11)62% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe'ye iftira atanlardan sonrasını okumadım. Uefa, Fifa, Cas ve bütün mahkemelerce şike yaptığı onaylanmış bir kulüp ama yapılanlar iftira he canım he.

Merak edenlere kısa bir özet geçeyim; kaleci uzanamayacağını anlayınca kaburgası üzerine düşmemek için refleks olarak dirseğini kırıyor. Kadıköyde 2000-2001 sezonunda Fenerbahçe-Galatasaray maçında Rüştü'nün Suat kaya'dan yediği golden sonra uzanamayacağı topa atladığı için kaburgası üzerine düşmüş ve yaklaşık 2 ay sakatlığı iyileşmemişti.

0|2
    0|0
    • Fenerbahçe'ye iftira atanlardan sonrasını okumadım. bende bundan sonrasını okumadım -:D

Kızlar Ne Diyor 3

• Yıllar sonra zaman aşımına uğrar ceza almaz diyorum. Neden derseniz İlhan Cavcav'a güvenmiyorum.

0|0
    0|1
  • Gb kalecisini nasıl ikna ettiler bilmiyorum ama golü atan adamın karısının bir ara ne işle uğraştığını duymuştum anlayana...

0|0
    1|9
    • Bisey olmaz meslekdaşsınız

• İnsanların karısına çirkin sözler söyleyerek iftara atmak haysiyetsizliktir
      Ne demişler insan karşısındakini de kendi gibi bilirmiş demekki sende o işlerler uğraşıyormuşsun.

• Terbiyesiz

• yapmadı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu işler sizden sorulur kaça patlıyor bu işler?
    Nede olsa şike konusunda Türkiye'yi aştınız artık Juventus la falan yarışıyorsunuz

1|3
    0|0
  • Bu ulkede sike yapanlar bellidir avrupadan ceza almistir senin demenle olmuyoki bu isler agzi olan konusuyor kisacasi yok ole birsey uydurma bunlar.

1|0
    0|0
  • futbol iddaadan sonra öldü--stoP!

0|0
    0|0
  • İşte o gol tam bir "Mal turnusolu". Kalecinin şuttan önce sağa hamle yaptığını ve hafif kontrepiyede kaldığını görememek büyük bir mallık göstergesi olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Sniejderden 2 gol yediğinde Volkanda şike yapmış. Yavaş çekimde gördük bileğini uzatacağına bükmüş ve topu çıkaramamış. Anlayana :D

0|0
    0|0
  • Olum sampiyon trnin en buyuk klubu yani galatasaray cekemeyince bbok atmayin trde tek sikeci fenevdir hemde kanitli sikeci

0|0
    0|0
  • Yayam dosya sun kanıt ver.

0|0
    0|0
  • Stancunun bjk macinda kacirdigi golu de paylasir misin. fenere yapilan iftira degil mahkemeden tescilli. gs yle ilgili somut bisey varsa konuusn yoksa sonsuza kadar susun.

0|0
    0|0
    • yakında çıkar merak etme görüntülü kanıtlı ne olsa :D

• T. c. devletinin mahkeme karari var ac oku

• Mac ozeti videosu ne zamandan beri kanit oluyor. bir de cevap veriyorum bos bos insanlara ya

• yok artık mq

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır yapmadı bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...