Otobüste karşılaştığınız Erkek/Kıza nasıl açılırsınız ?

Otobüste karşılaştığınız Erkek/Kız 'a nasıl açılırsınız ? Hele birde uzun bir müddettir otobüste sürekli bakışarak yolculuk yapıyorsanız ?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• ben her sabah işe giderken bir kızla bakışıp duruyorum sabah çok erkenden hareket ettğimiz için otobüsde sadece 5 kişiyiz kız kara çarşaflı ama gözleri çok güzel yada ben başka bi tarafını görmediğim için bana öyle geliyor tanışıcam ama ne konuşucam bilemiyorum muhafazekar bir görüntüsü var sonuçta tersleyebilir yani anlıyacağın biraz kız tarafının pas vermesi gerekiyor

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Zor bir durum. öyle bir durum olursa ki olacagını sanmam , gidip konuşmam ki.

0|0
    1|0
    • Ya terslerse _? Önce bakar bakar durur gülümser. Yanına gidince birden terslerse ? otobüs yolculugu yalan olur benim

Bu yüzden tercihim ucak. 1 saatte istedigin yere iniyorsun.

• Haklısın kız milleti işte :P

• bence boş ve tehlikeli bir macera, kimdir nedir ne yapar ne eder bilmeden bodoslama dalmak mantıksızca bi hareket olur bence, e tanışmadan ne oldugunu nerden bilicem diceksin, bende dicemki işte boşver tanıma yapışkan ve takıntılı çok insan var uazaklaştırmak zor öylelerini.

1|0
    0|0
    • Doğru :) Ama çocukda bu kadar yakısıklı olmasın dime yani

• çok hoşuna gidiyodur ama dikkatli olmak lazım! ben bi kızın güzelligine aldanıp yaptım o hatayı, uzaklaştırana kadar illallah ettim, bi orrtamda bi kaç tanıdık referans verse neyse ama tehlikeli hareketler kendi düşen aglamaz söyleyeyim;)

• buna aynen katılıyorum en azından ciddi bir ilişki için öncesinde referans alınmalı yoksa kel başın ağrısı artıyor :P

• otobüste başlayan aşklar durak sayısı kadar ömre sahiptir, duygusal değil bedenseldir.

0|1
    1|0
  • bu site çıkmış bu durum için artık buradaymış otobüsçüler. link

1|3
    0|1
  • otobüste değilde havaalanında gördüğüm kızla uçak inince tanışmaya çalıştım :D pek konuşmak istemedi bende sapık olmıyım diye abartmadım saolsun terslemedi sırf bunun için teşekkür etmek lazım :D

1|0
    0|0
  • bakıyorsa saçlarıma bakıyor derim yok yeşil ışık yakıyorsa neden olmasın :) saçın cok hoşmuş .P

1|0
    0|0
  • mal mal bakışır kalırız yapamam tanışmaya çalışamam açıkcası.

1|0
    0|0
  • Bu işin sonu ilişkiye gider ama aşk olur mu onu bilmem...

0|0
    0|0
  • Sağ kroşenin yüzüme geleceğini bildiğimden hiç denemem.Kızlar teklif etsin,biz olunca abazan damgasını vuruyosunuz hemen.

1|0
    0|0
  • Walla otobüsü bilmemde bankaya işe gitmek için sabahın 8 inde otobüsten inen kızı bekleyip teklif yapmıştım :)

1|0
    0|0
  • Sabahları denk geliyorsam belirli bir zaman sonra günaydın derim, akşamları denk geliyorsam iyi akşamlar derim öğlen denk geliyorsam merhaba derim devamı zaten kendiliğinden gelir.

1|0
    0|0
  • "Merhaba" her kapıyı açar...

1|0
    0|0
  • arkadaşlar otobüste karşı cins kesmeyen tanışmayan ölmeli sanırım soruyu soran bunu kasdediyor

1|0
    0|0
  • henüz o cesarete sahip degilim ben :D

1|0
    0|0
  • dırek gder konusurum ama ondan da bı ısık gormek gerek

1|0
    0|0
  • öğrenciyse, nerde okuduğunu sorarım, değilse, işini gücünü falan sorarım.

hey gidi günler, üni.deyken 2 kızla otobüste tanışıp sevgili oldum.

0|0
    0|0
  • çok film izlemissin arkadaşım

0|0
    1|0
  • Valla şahsım adına altından kalkılması zor bi durum bu yüzden hiç sancılanmaya lüzum yok efendiliğimi bozmadan yanına gider kendisi çok beğendiğimi uygun bi dille söyler daha yakından tanımak istediğimi söylerim artık sonrası nasip kısmet... :)

0|0
    0|1
  • otobüsteki bi kıza yapabileceğin maksimum kıyak ona yerini vermekten başka bi bok olmaz...

0|0
    1|0
  • Otobüste gördüğüme açılmam. Begenmişssindir bunu ileri taşımanın anlamı yok. Hırlı mı hırsız mı ? bilemezsin. okey ? aeo kib bye bye :p

0|0
    0|0
  • ben açılmam o açılsın

0|0
    0|0
  • Bakışma varsa ve yeşil ışık yakıyorsa hemen yanına gidip tanışmalısın bu kadar zor olmamalı :)

0|0
    0|0
  • Fordlamaya kalkma sakın !

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Otobüste kimsenin suratına bakmıyorum, kimseyi incelemiyorum. Yakışıklı var mı, şu ne giymiş, kim inmiş, kim binmiş... Normal işlevinde kullanıp, yolculuğumu yapıyorum.

0|1
    0|1
    • Öyle olurmu hiç ya biraz kendini dış dünyaya aç :) en keyif aldığım şey otobüste milletle uraşmak :) dene :)

• açılmam asla ne münasabet :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...