Dianabol + winstrol kür yapacağım oral. Var mı daha önce kullanan?

Etkisini gördünüz mü? Kullanan var mı?

0|0
01

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence zayıflamak için küre girmene gerek yok. Winstrol pek işine yaramaz kalıcı değil üstelik bilgisiz gibisin geldi bana.
    Kürü yapacağım demişsin hani kullanma şeklin? Kürü ne kadar süre uygulayacaksın, ne kadar sürede bir vurulacaksın bunları yazmamışsın. Dianabol ise tablettir fakat winstrol ile alman mantıksız. Bide beslenmen nasıl? Supplement olarak bcaa, whey, glutamine, creatine kullanıyor musunuz? B vitamini alıyor musun omega 3 filan? Multivitamin almalısın.

Küre gireceksen kafadan minimum en az 1000 lira diyeceksin sadece takviyelere o da. Beslenme ve antrenmandan çok daha iyi olmalı.

0|1
    0|0
    • Aynen hocam acemilik var ya.. Biriyle konuştum şimdi o da saçma buldu. Ben kilo almaya ihtiyacım var. Ne tavsiye edersiniz

• İlaçlardan önce kaç yıldır spor yapıyorsunuz?

• zamanında danabol kullanmıştım tabi her ilaç gibi buda plan ve programa göre kullanılmalı aspirin gibi kullanırsanız sıkıntı çıkabilir aldıgım sitenin linkni isteyen özelden yazabilir haa söyle bir yazıda buldum.

Faydalar ve Etkiler

Danabol Dianabol DS ilk kez geliştirildiğinde atletik kabiliyeti arttırmaktı. Daha sonra tıbbi yardımları ile tanındı. Bu steroid, vücudun yağsız kütlenin arttırılması için etkilidir.

Danabol Dianabol Bu yüzden vücut geliştiricileri arasında popülerdir onlarca yıldır. Kullanıcılar bu ilacı aldıklarında karbonhidrat alımlarını iyileştiriyorlar ve bu nedenle kullanıcılar bu steroidin hacim kazandırılması veya faz kazanması için kullandıklarını gösteriyor.

Danabol Dianabol Bu steroid, güç kazançlarına dönüştürülen saf enerjiyi sağlar. Aynı zamanda vücudun azotu korumak için yeteneğini arttırır, bu da boyutu ve gücü arttırır.

Yükleniyor...