Açık olmayan ve samimi olmayan bir ilişki ne kadar sürer?

Tüm üyelere soruyorum lütfen cevaplayın

Ben bu siteyi ilk defa görüyorum ve sevgilim bu siteye kayıtlı olduğunu gördüm.bana bahşetmedi burada aktif olan bi üye.sorduğumda sadece kendinin değil arkadaşlarının kullandığını söyledi.olayın üzerine gittiğinde arkadaşlarının ona sorduğunu öyle yazdığını söyledi, daha sonrada evet bende giriyorum yazıyoruma gitti konu.yani bir dediği bir dediğini tutmadı.sonra şifreyi istediğimde binbir bahneyle şifreyi vermedi.arkadaşları cinsel konular konusuyomuş oyuzden şifreyi vermek istemiyolarmış.ama ben yazılanları buldum ve çoğunun sevgilime ait olduğuna çok eminim.ayrıca burada bir kızla beybi, yavrum hitaplı konuşmalarını gördüm ve bunların en kötü ihtimalle en az 5 inin sevgilime ait olduğunu biliyorm. bende bununda bi aldatma şekli olduğunu söyledim nede olsa benim böyle bişeyden katiyen haberim yoktu.Ayrıca sadece kendi kullanmıyosa bu buradaki üyeleride kandırmak yanıltmak değil mi ? şifreyi vermiyorsan benden bişeyler gizliyosundur dedim konuyu değiştirdi benim seni aldattığımı düşünüyorsan bu ilişki olmaz dedi.Ama ben sonuçta bunları kendi gözümle görüyorum haklı değilmiyim ? Sevgilim burdan medet ummuş o zaman bende buradaki üyelerin düşüncelerini yazmasını istiyorum.Açık olmayan ve samimi olmayan bir ilişki ne kadar sürer

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan üçük olsa bile mide bulandırır. Herşey bir ufak yalanla başlar sonunda bakmışsın kocaman bir dağ olmuş önünüzde duruyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ben sevgili olunduktan sonra hertürlü sohbet sitelerinin oan kapatılmasından yanayım bayanda kapatmalı erkekte sadece facebook kalabilir ondada erkek ve kadın ikisinin ismi olan mesala merve ali şeklinde ortak bir face açıp beraber yönetmeli benim görüşüm böyle bu tür şeylerden aşkların bozulduğunu öğrenince ayrılanlar kadar bende üzülüyorum aşk bukadar basit şeylerden bitmemeli bayanlar zaten duyarlı fakat baylarında duyarlı olması şart

0|0
    0|0
  • Sevgilinin nickini söyle bari kızlar da uzak dursun o şerefsizden :D

0|0
    0|0
  • Sana yalan söylemesi çok ayrı bi durum ama bi erkeğin adı kızlarsoruyor isimli bi sitede üyeliği varsa bu durumu kız arkadaşına açıklayabilmesi biraz zor olur bence. Netice o kızın durumu yanlış anlama olasılığı daha fazla. Tabi sevgilinin sitede neler yazdığını göz ardı edecek olursak...

0|0
    0|0
  • medet umma olarak dusunme olayi kafasindaki sorulara cevap aramis de, sonucta burda da bir suru insan var olabilir yaani, ha sevgilinin oyle konusmasi seni aldattigi anlamina gelmez ama hos degil tabi,..

bundan dolayi sevgiline kizabilir tavir yapabilirsin ama ayrilik felan bence gereksiz..

0|0
    0|0
  • geberesice ! ! ! !

0|0
    0|0
  • Bu sitede kız yok, merak etme. Hatta şu an sitedeki tek kız sen olabilirsin. Çocuğu da rahat bırak.

1|0
    2|0
  • öyle bi ilişki yok bayan. bi insan kıvırıyosa yalan söylüyosa sallıcaksın çöpe gidicek.

1|0
    0|0
    • en azından erkek olarak düşünün böyle bi playı sizin yaptığınızı. ne amaçla yapardınız

• bayan alenade ortada herşey. öylesi böylesi yok işte. eğer bi ilişkide yalan varsa ,dürüstlük yoksa evlenince olacak şeyleri düşünmek bile istemiyorum. belki sevgilinin içinde asla aldatmak yada sana karşı sevgi düşüşü yoktur .görünen gerçek,gerçek görünen olmayabilir. ama sana kendisini güvendiremiyosa o ilişki yalan olur .

• açık ve samimiyet olmayan arada saklı gizli olan bir ilişki başlamamış dmektir

1|0
    0|0
  • Sevgilinin nickini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim;)

1|0
    0|0
  • sürdürme bu ilişkiyi

1|0
    0|0
  • kov gitsin onu bnece. hayır gelmez ondan.

1|0
    0|0
  • bnce de aldatma sebebı kız ona yesıl ısık yaksa belkıde senden vaz gecıcektıı bnce %100 haklısın

1|0
    0|0
    • ben aldatmadım diyip tekrar ediyor o zamn şifreyi ver diyorum onuda vermiyor arkadaşları vermek istemiyrmuş

• bn sana bıse dım mı cınsellık konusmustur uyelerle oyuzden bncee kesın

• facebookdan sonra KS de ilişki bozmaya başlamış vay bea

0|0
    0|0
  • itici deyil çok çekici gelir karşındakine arkadaş

0|0
    0|0
  • haklı değilsin saçmlamıaşsın

0|0
    1|0
  • cinsellikte sorun yoksa sürer ;)

0|0
    0|1
  • bizden isteğin nedir kardeş, adamı dışlıyak mı bu siteden...

0|0
    0|1
    • ismini deşifre etmek istemiyorum yinede rencide olmasını istemem

• tabi canım deşifre etme sakın, edersen biz onun suratına sabah akşam tükürürüzz...

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...