İlişkilerde para faktörü hakkında...

iyi akşamlar arkadaşlar bu konu çok tartışıldı ama tekrardan sormak istiyorum işte geçmiş kullanıcılardan biri iphone olmadan sevgili bulabilirmiyiz paraya çok takmayın beyler gibi...bence kızların tabiatı gereği arkadaşlarından özenme durumları olacağı için eğer bi arkadaşının maddiyatı iyiyse zor durumda kalıyorsunuz muhabbet benim sevgilim şurda oturuyor seninki şurda gibisinden oluyor şahsen ben gecekonduda oturuyorum vay benim halime mesela:)öğrencileri kastediyorum bi yerde oturduğunda para çıkışmayacak endişesi de insanın huzurunu götürüyor yani demek istediğim şu ki ne kadar ekmek o kadar köfte:)yorumlarınızı bekliyorum

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş zaten doğruları anlatmışsın.Daha bunun üstüne laf düşmez.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• davul dengi dengine... eskiden zengin evladı olarak fakir erkekle sevgili oldum kırık ve ezik hissediyorlar olmuyor, birşeyi ödemeye kalkıyorsun tafra yapıyor üstelik sonunda hep sen ödemek zorunda kalıyorsun çünkü bir yere götüremiyor. erkek kadının kendinden zengin olmasını kaldıramıyor türk toplumunda. insan olsun diyorsun ama fakir olsun diyorsun ama cidden davul dengi dengine olmak zorunda maddiyata önem vermedim ve vermiyorum hala. şimdi artık kendim fakir oldum zengin adam napcak beni Allahını seversen ki zengin adamlar istediği hatunla beraber oluyorlar doyumsuz oluyorlar hiç uğraşamam

0|0
    0|0
  • Ne alaka iphone olmayan insan değil mi? Senin çevre bozuk

0|0
    0|0
    • bu devirde değil ne yazıkki

• Senin çevrende değil.Kaç insan var bu dünyada kaçını tanıdında öyle konuşuyorsun ?

• çevremi kıstas alarak söyledim sizi kırdıysam özür dilerim hanımefendi

• benim sevgilim bu konuda çok rahattı :) hiç böyle şeylere endişe etmezdi çünkü biz paranın lafını yapmazdık :) ben dünyanın hesabını ödedim hiç sesimi çıkarmadım oda aynı şekilde :) bi erkek için çok zor bi durum bence . ama ben kız olarak hem çalışıyorum hem okuyorum allaha şükür cebimden para eksik olmadı sıkıntı çok çektim ama kartlar var sağolsun idare ediyoruz. erkeklerde aylak aylak gezmesin çalışsın cebin de parası olsun . kızlarda biraz anlıyışlı davransın .

1|0
    0|0
  • Artık lüks özentilikten çıktı bak şimdi iphone demişsin 36 ayla tahattütle alan adam ile nakit alan arasında fark yok ikisindede ıphone var ee yani hangisi cazip hiçbiri artık herşeyi almak kolaylaştı..ilişkide beklentiler önemli iki tarafında yaşam şartı ortada diyelim ki daha yaşlarımız küçük neticede kimse bu yaşta senden ev araba bekleyemez zamanla çalışarak olcak şeyler bunlar. Ztn karşındaki bunun bilincinde değilse sen ne yaparsan yap kendini yetersiz görürsün..para herşey midir hayır ama birçok şey için gereklidir bunu kazanmak ve harcamak senin hayatında nasıl bir yol çizdiğine bağlı.

0|0
    0|0
    • ev arabayı kastetmiyorum şimdi öğrenci adamın lüks bi yerden ev kiralamasıyla daha düşük bi yerden ev kiralamasının kıyaslanmasını kastettim sonuçta öğrenci ekonomik bağımsızlığı olmayan birey haksızmıyım

• Koca bulunur her türlü ama adam bulmak zor ;)

• zor tabiki...

• Parasız sevgılıyı napak =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kardeşim bence karakter meselesi herkesde süper yerlerde yaşamıyor zaten maddiyatına bakan elindeki telefona bakan sana aşık değildir benim bi tane sevgilim maddiyat delisiydi ikincisi öyle değildi maddiyat delisine sevgililer gününde gül alınca suratı değişik oluyordu ama güzel bir kolye alınca benden iyisi olmuyordu ama ikincisi yani benim deli gibi aşık olduğum kız hiç öyle değildi kafamı taşlara vursamda ne fayda bi kere sevgililer günü kutlamamız bile farklıydı saat 9 da buluşuyorduk o günü bize ait kabul ediyoduk akşam 7 ye kdr ve zekiydi ama ben çok gerizekalılıklar yaptım anlıcağın hepsi bir değil herşey hediye cebindeki telefon yaşadığın ev değil bunları bir şekilde giderebiliyorsun değiştirebiliyorsun ya sevgi güven buldunmu kaçırmıcaksın

0|0
    0|0
  • ya yakışıklı olucaksın öyle hava atıcak yada zengin olacaksın böyle hava atacak hiçbirşeyin yoksa unut kızı

0|1
    0|0
  • Geçmiş yıllarda çok zengin bir sevgilim olmuştu ve gittiği mekanlar beni ciddi bir şekilde aşıyordu bir iki gitmenin arkasından bunun böyle gitmeyeceği maddi anlamda ciddi ciddi bu mekanlara gittiğimde zorluk çektiğimi söyledim ve kendisi de sağ olsun beni kırmadı bundan sonra sen nereyi istersen oraya gideriz dedi ve böylece anlaştık. Ama kendisi gittiği mekanlardan vazgeçemiyordu ve oraya gittiğimizde hesabı kendisi ödüyordu. Yani demek istediğim şu eğer ki karşılıklı anlayış olursa kız zenginmiş erkek fakirmiş vs. hiç bir sorun olmaz bence. Benim öyle anım oluyor ki cebimde sadece iki kahve içecek kadar param oluyor atıyorum kahveler 18 lira tuttuysa ve cebimde de 20 lira varsa yine içinde bulunduğumuz durumdan ezilmeyip 20 lirayı bırakıyorum ve 2 lira da garsona bahşiş olarak kalıyor nedense bu karşımdaki kızın her zaman hoşunu gidiyor:) Tabi şöyle bir durum var istanbulkartım boşsa nerede buluştuysam oradan eve kadar da yürümek durumunda kalıyorum bu da işin ayrı bir boyutu:D

0|0
    0|0
  • kim o iphone takan kültiğn falan mı? kültiğinse ben konuşurum ama alp er tungaysa karışmam. Herifin ne olduğu belli değil.

0|0
    0|0
  • TR'de erkek, parasızsa, vay haline.

0|0
    0|0
  • benim paramı sevgilim karşılıyor sorun yok :D

0|0
    0|0
  • para-çokomel mantığı =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...