Daha önce böyle bir kupon gördünüz mü?

Yakın bir arkadaşımın 2tl ye 28 bin tl kaçırdığı kupon gibisini gördünüzmü daha önce?

link

Güncellemeler:
arkadaş resmen şokta...zor olanların hepsi tutmuş fb ilk yarı 1-0 10kişi ve 2. yarı 11 kişilik esese gol atıyor...

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• ben böyle bir kupon yapıpda bu şekil ucundan kaçırmış olsam iddayı bırakırdım valla:Dzaten misli oynasanda ulaşabileceğin en fazla 4-5 milyar.2 tl ye 28 milyar ne demek ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben amcamın oğlunun 1 ye 312 bin tl kaçırdığı kuponunu gördüm gözümle çok acı verici arkadaşa da geçmiş olsun ben bile dün tek maçtan ikiyüz lira gitti isyana bağladım öyle olsa kendimi asardım.

0|1
    0|0
  • kalp krizi geçiririm yahu ben bu arkadaş bizede tüyo versin biz 10 ganyan buldunmu halaya katılıyoruz:))

0|0
    0|0
  • İyi olmuş iyi. Görmedim hiç ve göresim de yok.

1|0
    0|1
  • Kuponun sahibini tanımıyorum ama 2 liraya 128 bin lira veren kupon görmüştüm sadece 1 gol daha atılmadığı için tutmamıştı...

0|0
    0|0
  • Daha fazlasını gördüm. İş yerinde bir arkadaşım +7 lerden oluşan bir kupon yapmıştı. Sadece bir maç 3-3 bitti + 7 olmadı 43.000 gitti.

0|0
    0|0
  • 13 sürpriz oynadı arkadaşım.. 12 maç tuttu.. 13. maç 92 dk da bitse 132 bin tl alacaktı..

93. dk da gol oldu:(

adam 132 bin tl yi bir dk ile kaçırdı

0|0
    0|0
  • Arkadaşının Necati Ateş ile arası nasıl:) Son dakika da o top direkten dönmeseydi belki de şimdi bu parayı almıştı.

0|0
    0|0
    • söylediği kelimeleri burada söylese oturur hepimiz ağlarız :)

• Reggina-Juventus maçı juventusun o maça kadar mağlubiyeti yoktu bütün maçlarını kazanmıştı şike yaptığı sezon

• yazık olmuş

• O 14 lü 19lu oranları nasıl bilmiş ya yok artık eskişehirde birsürü karşı karşıya kaçırdı 2. yarı kötü olmuş

0|0
    0|0
  • off be amma yazık olmus ondan sonra tövbe ederdim heralde oynamaya

0|0
    0|0
  • 0oranlar yüksek ama sonuç hüsran

0|0
    0|0
  • bu nedir abi yaaa biz 50 liralarla uğraşıyoruz adam 50 bin liralarla

0|0
    0|0
  • yazık olmus dostum