En iyi krampon hangisi?

Kendime suni çim krampon alacağım sizce en iyi yapısı olan kramponlar hangileri? Merkürleri saymayın 1 krampona 700 tl veremiyorum malesef

Güncellemeler:
Adidas Predito LZ İnscuit Fg aldım. Görüşleriniz için teşekkür ediyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Suni çim dediğin halı saha sanırım? Düz taban ayakkabılardan al geç. Önemli olan senin nasıl oynadığındır ayakkabı bir sonra ki planda kalır.
    Ayakkabıya gelecek olursak.

1) Konfor önemli ayağını kavraması vs. acıtmaması gibi mesela.
    2) Zemine uygun olması.
    3) Eskiden böyle bir şey yoktu fakat artık var mevkine uygun ayakkabı tercih et.
    4) Adidas, Nike, Lescon gibi markalardan birini al geç derim. Özellikle haftada 1 filan maç yapan birisi isen pahalı bir şey almana gerek yok.

Ben Nike mercurial aldım dişli aldım ama düz taban yoktu o akşam maç vardı kramponum yoktu hadi alayım bari dedim. Ayakkabı kalitesine diyecek lafım yok güzel ama şu var dişli ya ben halı sahada oynarken ayağımı bile burkabiliyorum zemine uygun değil haliyle o yüzden maçta bir kaç kez sakatlanacakmış gibi düştüğüm oluyor ama bir şey olmadı tabi şuana kadar bana. Ayakkabı 1.5 senesini doldurdu geçenlerde üzerinde ki beyaz nike amblemi kaybolmaya başladı ayakakbım siyah onun bu iki sorun dışında itirazım yok. Düz taban ayakkabı alıcam bu sefer Adidas düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fikrim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...