Sizce Sneijder'in golünde şike var mı?

Avrupa'da gazeteler bu hafta sonu hep bunu yazdı. Hollanda'da golün şike olup olmadığıyla ilgili twitter üzerinden anket yapıldı. Sadece golün olduğu pozisyon değil, kalecinin maçın başından itibaren gerekli hamleleri yapmadığı ancak Galatasaraylı oyuncuların beceriksiz olduğu konuşuluyor. Özellikle kalecinin bir topta boş çıkıp, Yasin'in boş kaleye gol atamaması bu durum için örnek gösteriliyor. Nedense Türkiye ligi takımları bu konu üzerinde fazla konuşmadı ama Avrupalılar üzerinde çok durdu. Siz ne düşünüyorsunuz?

• Şike var
    29% (4)42% (11)38% (15)Oy Ver
  • Şike yok
    71% (10)58% (15)62% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

• İlhan Cavcav varsa yeririni etkileyecek bir maç değilse ve Gs şampiyonluğa oynuyorsa bir durup düşünürüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok tabi manyaklar

0|1
    0|0
  • Boyle sacma sey duymadim penaltidan haberin var mı penaltı verilmeliydi spor programlarında izledm babamda hemfikir adam 50 senelik fenerli:))

0|0
    0|0
  • Hayir yok

0|1
    0|0
    • Nerden biliyorsun

• Soru sordun cevap verdik. Ne bu antitez uretme cabaniz anlayamiyorum. Sizinle ayni goruste olmak zorunda miyiz acaba? Bana kalirsa sike yok. Haaa hakem hatalarina da gelirsek hep nedense bizim aleyhimize digerlerinin lehine oluyor. Baska yorum istemiyorum cevabimda iyi gunler.

• Yorum yapıp yapmamak bana kalmış bir şey. Soru benim, seni ilgilendirmez.

• tekrar tekrar izliyorum ve kaleci atliyo oraya ama yetisemiyo hadi gore gore kilini kipirdatmasa sike var diye acik acik diyebilirsin ama oyle bir durum yok...

0|1
    0|0
    • ZAten atlamasa çok net olur. Elini geri çekip uzanmıyor topa.

• Bak bakalım.

• yok zaten adam orda biraz gec atliyo yaniliyo muyum? hem kalecilik o kadar kolay bisey mi? hayir.
      Ben bunu galatasarayliyim diye demiyorum zaten orda sike varsada hak yemis oluyolar gunahida kendi boyunlarina. zaten neden sike yapsinlar ?

Erkekler Ne Diyor 17

• Şutu atan oyuncu Sneijder se golü tartışmak aptallıktır futboldan anlayan insan kaleciyi tartışmak yerine Sneijder in ordaki gizli usta hareketini konuşur
    Ayrıca ortada hiçbir delil yokken birisini şikeyle itham etmek namussuzluktur, haysiyetsizliktir.

1|1
    0|0
    • Öyle usta bir vuruş olmadığını, köşeye bile giden bir vuruş olmadığını futbol bilgisi olmayan bir insan da anlayabilir. Ayrıca sadece gol pozisyonuyla ilgili bir durum olsa kaleci hatası diyip geçilebilir ama maçın genelinde kalecinin bazı hamleleri yapmaktan kaçındığı görülüyor. Ayrıca kimse kesin olarak şike yaptı demiyor. Ortada bir kanıt yok tabi ki (ileride olmayacağı anlamına gelmez) sadece görüşleriniz soruldu. Namussuz, haysiyetsiz ve şerefsizleri bir kaç yıl önce herkes gördü zaten.

• Diyecek birşey bulamıyorum gerçekten sen kendi kafanda bir senaryo kurmuşsun ve o na inanmışsın ve insanlarıda o na inandırmaya çalışıyorsun ben sana diğer takımların buna benzer hatta daha fazlasını 50 defa sayabilirim ama kesin birdelil olmadan insanlarin şerefiyle ve namusuyla ooynamak bize yakışmaz biz haysiyetsiz ve namussuz değiliz.

• Umut bulutun penaltı kırmızısını sonra tellese çift ayak direk kirmizi verilmedi ekstra melo da kirmizi görmeliydi kabul bu pozisyonlar varken kaleci terse atlar vaziyette iken birden Sağına yattı ve şaşırdı bu pozisyonu insanlara şüpheli hale getirmek ordaki 22 insanın ALIN terine tecavuzdur

• Tabiki hayir kaleci gerekli aciklamayi yapti zaten algi operasyonu bunlar.

0|0
    0|0
  • Avrupadaki muhabbetten mi bahsediyoruz? O zaman CAS'tan bahsedelim. Kimi tescilli şikeci ilan ettiğinden bahsedelim. Ha yok eğer yurdumuza dönecek olursak youtubedan bakın Gs-Fb maçında da Volkan Demirel açık açık şike yapmış. Sniejderin gollerinde bileğini büküp golleri bilerek yemiş :D
    Kaleci bariz ters ayakta yakalanmıştı kalecide aynı açıklamayı yaptı zaten. Ha futboldan anlamayan, ters ayakta yakalanmasını göremeyen futbol bilgisine sahip kişilerlede tartışmaya girilmez.

0|0
    0|0
    • Saçma sapan konuşmayın. CAS'tan tabi ki bahsedeceksiniz. Etmeyelim diyen mi var? Kaleci ters ayakta yakalanmış olabilir ama gayette yattı ve pozisyonunu aldı. Mevzu elini neden geri çektiği zaten. Bütün Avrupa futbolu bilmiyor bir sen biliyorsun zaten. Sen bizi muhatap alma en iyisi.

• Dostum benfica-fb maçında volkanın yediği 2. golle bu golün arasındaki farkı söyle bende sen haklısın diyeyim. yalnız iyi bak volkan neden elini uzatmak yerine kolunun altında tutuyor.

• Yok len.

0|0
    0|0
  • yok yok

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • tüm fener ve bjk liler şike var diycek.. ne desinler.. yazık onlara

0|1
    0|0
    • Benim anlamadığım şey, zamanında millet şike yaptı ama ligden düşürülmedi, hak ettikleri cezayı almadılar vs. derken çok güzeldi. Ama kendinizde bir şey olunca en küçük bir sorgulama yok. Ben Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da çok açık bir şike yaptığını görmedim ona bakarsan. 18 maçta 17 galibiyet almak şikeyse, İbrahim Akın'ın kupada şike teklifi almasına rağmen oynaması şikeyse bu da şikedir. Onlara inanıyorsunuz da bu ne?

• Konuşmanın tamamını dinlemeden bir kesiti almışlar itiraf etti diyorsunuz. O konuşmanın tamamını dinle bakalım laf nereden geliyor :)

• tamam kardeş sensin :))

• Olabilir , olmayabilirde ama saçma bir gol

0|0
    0|0
    • Ben aslında sadece gole bakıp düşünmüyorum, maçın geneline bakınca kaleci hata değil, bilerek bazı hamleleri yapmıyor.

• Emre'nin golünde şike var mi onu da bn sorayım dur

0|0
    0|0
    • Sor kardeşim. Önemli olan o takım bu takım değil. Ben maçı izledim ve Gençlerbirliği takımı fena oynamadı. Ama kalecisi resmen Galatasaray'dan yana oynadı. Gol pozisyonu haricinde de kalecinin konumuna bakarsan hep aynıydı.

• Hamza hocanın öldüğünde Abdurrahim Albayrak'ın olduğu yerde şike siz konusu asla olamaz

• Olduğu yerde pardon :)

• Bazı ergonomik bünyelerin yaşı yetmez ama Türkiye'de şikenin mucidi Galatasay'dır.

0|0
    0|2
  • Fener, ağlama diyoruz biz burada.:)

Şike felan yok.

0|0
    0|0
    • Diğer takımlarla alakalı bir durum yok. Daha önce başka takımlar da yapmış olabilir. Ben maçı izledim ve kalecinin hali ortada.

• Kalecinin hali ortada evet amatör bir kaleci gençler macını takip etmediğin nerden belli umut bulut kale içinde topa vurmadı o da mi şike yaptı kor olsa onu atardı Volkan Demirel Sivas maçında Yediği gole bak şikenin babası o zaman az takip edin Takımları sonra yorum yapin

• O pozisyona uzanamamış diyorsan diyecek bir şey yok. Bütün Avrupa gazetelerinde konuşuluyor şuanda ve sadece o pozisyon olsa neyse. Diğer pozisyonlara da bak kaleciyi göreceksin. Bir topta da boşa çıktı Yasin boş kaleye atamadı. Frikikte olduğu yerden baktı vs. vs. Bence sadece özeti izlemen yeter.

• Bence golde şike yok

0|1
    0|0
  • gs da sıke cok hngsi?

0|0
    0|0
  • Galatasaraylığım ama açık ve net var

0|0
    0|1
    • Bence sadece kaleciyle ilgili bir durum var. Çünkü takım fena oynamadı ama kaleci sadece golde değil genel olarak bazı hamleleri yapmaktan kaçındı.

• Olabilir zamanında fener de yaptı bjk de yaptı ara arayapıyorlar böle şeyler tadı tuzu kaçıyor ligin iştebencede kaleciyi satın almış gs sadece

• yok...

0|0
    0|0
  • Şike yok

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak var

0|0
    0|1
    • Belki yoktur ama en azından bir şaibe olduğu sorgulanmalı yani. Kalecinin sadece gol de hatası olsa hata derim, ama maç boyu yapması gereken hamleleri yapmadı.

Yükleniyor...