Sevgilime sürpriz doğumgünü planlamıştm ama ayrıldık, napmalıyım?

sevgilimle ayrılalı daha 1-2 gün oldu mahvolmuş duurumdayım ne yiyorum ne içiyorum ne uyuyorum kafayı yiycem gözlerim ağlamaktan davul gibi annemle tartışıyorum ..o da bana dayanamıyor ..pazar günü sevgilimin doumgünüydü ona öyle bişey yapmak istiyorum ki utansın yerin dibine girsin ..süpriz doğumgünü yapmıştm ona planladm yani arkdslarna haber verdm pastasınıda ben alçm herkes kendi yediğini içtigni karşılıcaktı.. şimdi pazar günkü planı hala iptal etmedim sizce napmalıyım? o akşam onu bozup ordan arkamı dönüp ayrılmak istyrum ..?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• hiç kimse tüm sevdiklerinin önünde küçük düşürülmeyi hak edecek kadar kötülük yapmış olamaz, canına/malına kastetmediyse. kaldı ki ayrıldığı sevgilisinin hazırladığı sürpriz doğum gününe neden gelsin? hiçbir yere varmayacak intikam planlarıyla enerjini boşuna harcamaktansa yaranı sarmanın daha sağlıklı yollarını ara; acını kabullenmek gibi.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle bir davranışı haketmek için çok ciddi bir durumun olması gerekiyor ortada. Hayati yani. Hiçbir canlı böyle bir aşağılamaya maruz bırakılmamalı. Üstelik bu bir zamanlar aşk yaşadığın bir kişi. Hiç mi güzel anlarınız olmadı birlikte. Onu hiç mi sevemedin de böyle bir intikam almak istiyorsun? Sana çok kötü bir şey yapsa bile bunu yapınca senin ondan ne farkın kalacak?

0|0
    0|0
    • çok guzel anımız oldu ama o benı cok kotu bı durumda ortada bıraktı..

• ewet sen de onun genç kızlık hayallerinle oynayabilirsin gazozuna uyku hapı atabilirsin...

ya harbi senin yaptığın yara kaşımak... doğum günü ayrıldıysan kutlanmaz... kuyruk acısı mı bu nedir anlamadım... köpeğin kuyruğuna basarsın o da seni ısırır ya... e sende kuyruk da yok... iyisi mi kapat kapıyı çek git... uğraştıkca ondan bi farkın kalmaz...

0|0
    0|0
    • ben bayanım zaten :) ne tripcanım nde ergen .bana oyle seyler yaptıkı suan mesaj atsa 1 askım deyısıne gerı donerım ben ayrılmadm zaten o donse dıe beklıorum.. onu cok sevdıgım ıcın son bı kez grmek ıstyrm . ben burda yemek yıyemez ıcemez uyuyamnz dusunemezken bogazmda bole dugumlenırken ,kalbım bole agrırken, o nasıl bı durumda gormek ıstıorum.. uzuluosa eger kı sanmıyorum ve belkı onun unutup takmayıp mutlu oldugunu gorursem canım yanarda daha cabuk unuturum belkı.. hem pasasnı alcm demstm

• umarım derım :) ins.

• böyle diyemezsin işte... reforma git kendin için...

• Yoksa siz de 3 gün ayrılıp 4 gün birlikte olan tripcan çiftlerden misiniz?

0|0
    0|0
    • Tripcan değil ergen: ) '' Canım ilişkiniz beni ilgilendirmez ama bence yap yaptıgına utansın içindede kalmaz.

• bence de yap, geriye dönüp baktığında güzel bir anın olur.

• 21 yasındaym kızlar trıpcanlıkla alakası yok.. sanala ne yazablrdmkı, olanları anlatmya kalksam site çöker.sadece fıkrınızı ıstedım.. aşaglayn demedm.cok acı cekıorm. oyle bı durumdaymkı ve bunları paylsblck gercek bı dost bıle yok herkes bi alem

• Böyle saçma sapan çocukca şeylerle uğraşmayın. İntikam almak ne ya. Gittiyse yolu açık olsun de bitti bu kadar. Sevene can feda sevmeyene elveda ..

0|0
    0|0
  • pastayı al kendin ye...soranlarada kışa merhaba partisi yapıyoruz dersin...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• pekı ya sonrası ne olacak ?

0|0
    0|0
  • pastayı aldıysan otur kendin ye. ne uğraşıcan intikamla falan.

2|0
    0|0
  • böyle bişeye hiç gerek yok bence .öfkeyle kalkan zararla oturur .biraz sakin ol .ve hiç bişey yapmadan bekle derim .kendini frenlemelisin .sonradan pişmanlık duyacağın şeyler yapma canm .

0|0
    0|0
  • bence yap iptaL etme hiç bişey yokmuş gibi davran

0|0
    0|0
  • Soranlara unuttumu diyorum.Adı neydi hatırlamıyorum.

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da,doğum günün özeldir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...