Bugün bir kıza duygularımı açıkladım

Acil yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar....

Arkadaşlar bugün bir kıza duygularımı açıkladım seni seviyorum filan dedim.İşte dershaneden çıkıyorduk hiç bir şey demedi çıkarken sordum cevabın ne diye facede söylerim dedi...Şimdi face açık konuştuk işte bilmiyorum dedi senden önce çıktılarım beni üzdüler dedi sende üzersin diye sevmekten korkuyorum dedi ben de anlattım be onlar gibi asla olmam dedim seni çok seviyorum filan...İşte dün de 3 kişi teklif etmiş işte konuşuyorduk sonra cevabın ne diye tekrar sordum şimdi bilmiyorum dedi dur yarın ödev v ar onu yapcam dedi.Bende kolay gelsin dedim cevabını bekliyorum yazdım ne olcak ne yapmalıyım akradaşlar ya kafam çok karışık ne olcak_?Bir de teeee haftaya cumartesiye kadar onu görme şansım yok...

Güncellemeler:
Ya biriniz bir iç açıcı bir şey deseydiniz ya...

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bi kere bu kız seni sevmiyor, belki biraz hoşlanmıştır o da belirsiz. sende ölüyorum aşkından bitiyorum deme hemen. ne ara sevdin önce kendin de emin ol hislerinden. yaşın kaç bilmiyormu ama bana çok çocuksu geldi

0|0
    0|0
  • Biraz düsünmesine izin ver üstüne gitme.

0|0
    0|0
  • At onu at at at.

0|0
    0|0
  • umudunu kes derim

0|0
    0|0
  • ne kadar basit bi ilişki ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu kıza bir günde 3-4 kişi teklif ediyorsa demek çok güzel bi kız.herhalde sen çok seviyorsun bu kızı. ama sana şunu söylim bu kız bence diğer teklifleri de değerlendikmek için sana az dur demiş olabilir. bence elini çabuk tut. ama kızı da çok sıkmaman lazım. sonra sana sen ne yılışık bişeysin demesin.belki öyle demesede içinden de düşünebilir çok sıkarsan. bence sen ona resimli mesajlar falan gönder.mesajda da çiçek falan gönder.kızlar çiçeklere bayılır. veya ne bilim facede onun hoşuna gidebilecek bişeyi ona mesaj olarak atabilirsin.veya kızı dersle ilgili bişeyler sormak bahanesiyle arayabilirsin.ararken de kaba konuşma romantik konuş.kızlar romantik erkeklere bayılır.dikkat et kaçırma kızı.

0|0
    0|0
  • üzeine bu kadar gitme, onun karar vermesini bekle yoksa kaybedersin.

0|0
    0|0
  • güvenini kazanman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...