Şu saate kadar n'aptınız bakalım?

Eveet bayanlar beyler

Herkese selam. Malum bugün pazar. Şu saate kadar naptınız bakalım , şuan napıyorsunuz :) misal ben geç kalktım kahvaltı ve evi süpürdüm şimdi dinleniyorum kızımda uyudu PTN durumu:)=pijama terlik net ;)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben erken kalktim kahvaltiyi hazirladim yedik ictik simdi odami topluyorum temizliyorum anneme yardim ediyorum 2 saat sonrada dus alcam sevgilimle buluscaz aksam 8 de ona hazirlancam haha

0|0
    0|0
  • aynen geç kalktık,kahvaltı,ardından yemek ortada yeğenlerle müzik eşliğinde çılgın oyanamalr:)sonra temizlik yaptım,aynen senin gibi şuan pijama terlik netin başına geçtim:)

0|0
    0|0
    • iyi dinlenmeler :) dışarı çıkasınız yok dimi :) valla bana zor geldi daha arabada temizlenecek uğraşamıyacam :)

• yok valla kırılmıyo ama olsun öfkeyle kalkan zararla oturur başımıza patlar her kızmada çekip kırarsak:))

Erkekler Ne Diyor 4

• dokuzda kalktım saat ondan beri işteyim büyük ihtimalle akşam 11e kadarda işte olucam :))

0|0
    0|0
  • Xbox'a kaptırdım kendimi oyun oynuyorum.

0|0
    0|0
  • Gece 3.30 da yattım 9:30 da kalktım kahvaltı yaptım ve pc başına geçtim hala burdayım :D

0|0
    0|0
    • valla ne diyim iyi eğlenceler saat uykudan sonra nete devam ettiğine göre değiyordur

• Pijama, terlik, pc :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...