Fenerbahçe'nin Hakem Yardımıyla Kazandığı Mersin Maçı Hakkındaki Düşünceleriniz Nelerdir?

Fenerbahçe de hakemler çok formda...Önce kendi sahasında lig sonuncusuna hakem yardımıyla yenilmekten kurtulan fb dünde Mersin karşında yine hakemlerin büyük çabası sayesinde zorda olsa yenebildi ve 2. Lik şansını yukseltti ne düşünüyorsunuz bu maç hakkında?

Güncellemeler:
Fenerbahçele arkadaşım tam bir korkak sin ondan engellemişsin belliki verebilecek cevabın yok

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• İyi oldui.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Aklından şüphe duyarım ya basit basit sorular ya mersin in kaç topu direkten döndü kafan mı güzel ya bonz cekip buraya gelmeyin

asıl gs hakem ve kaleci yardımı ile g. b maçını kazandı melo 2 kere atılmadı kaleci topu iceri aldı stancu kaleciyle karşı karsıya topu kaleye sokmadı

0|0
    0|1
    • l*n yürü git Gsnin penaltisi verilmedi üstüne Gençlerin iki oyuncusu kırmızı kart gormeliydi Fenerin. buna benzer birçok golü var Karabük ve Balıkesir maçında nasıl kaleci topu içeriye almıştı ama

• Hahhahah ulan tam bir cahilsin. Koskaca Uefa Galatasaray dedi diye Fenere ceza verirmi? Mehmet Ali Aydınlar Feneri küme dusurerek tarihe geçmeyeceğim dedi ve istifa etti Uefa kendi incelemeleri sonucunda Feneri men etti.
      Sende biraz akıl olsa Sneijderin golunde şike var demezsin l*n zaten Gsde yönetimdegisiyor hangi salak gider ayak şike yapıp kendini riske atar 17 Aralık kumpastir diyen Mahmut usluyu unuttumu l*n 3 Temmuzdan once Tayyip diyordunuz başka birşey demiyordunuz
      Sneijder sola vuracakmis gibi yaptı birden saga attı kaleci ne yapsın buna. ayni golü Volkan benficadan yemişti
      Ayrıca Fenerin attığı gollerede bak Serkan Kirintilinin fenerden kaç gol yediğini biliyoruz

• Gs dedi diye men etmnedı bak bu kadar futbol fukarasısın işte Lutfi arıboğan mehmet helvacı ebru koksaldı M. A. A yönetimindeydiler ve patlak mısır cornu ile icki masasında gazete kupuyrlerını ve polis feslekesını verdıler cornu ya yaşın yetmez fikrin yetmez bunları gormeye sol a yattı sağa yattı deme macı ızledık sneijder gelişin vurdu topu tutmadı bile ve yumusak vuruş yaptı kaleci ferhat topa dogru ucarken kolu acıktı ve pozisyon sonunda kol kapalıydı

• Olsun o kadar melonun kırmızı görmediği maçlar düşününce

0|0
    0|2
    • Tabi canım Emre'nin ettiği küfürler kartsiz kalınca normal Galatasaray in net penaltisi verilmez ondan sonra mersininde verilmez

• kaleci baktı fener atamıyor
    gitti kendini attırdı işlerini kolaylaştırmak için :D
    mersin zaten direkleri dövdü.
    gol uzatmada.
    her şey açık yani.

0|0
    0|0
    • sanki siz uzatmalarda maç almadınız eğer bir gıdım futbol bilgin varsa o pozisyondan önce de sow karşı çok iyi çıkan kaleci bu sefer zamanlama hatası yaptı kırmızı yedi işte açık olan bu

• mersin maçının hakem yardımı ile kazanmadı ona bizde emeğinin hakkı ile kazandı denir mersin çok güzel oynadı da atsaydı arkadaş Galatasaray rahat olamadığından mı bu saçma düşünce ben maçı izledim at gözlüğünü çıkarıp da bakın

0|0
    0|2
    • l*n bırak Mersin'in iki tane penaltisi verilmedi oyuncunuz tekme atıyor hakem seyrediyor at gözlüğünu bırak daha lig sonuncusuyla bile hakem yardımı olmasanina ragmen yenemeyen ezik takimsiniz

• söz gümüş ise sükut altındır senin gibi bir beyinsizin anlamasını beklemiyorum.

• Beyinsiz görmek istiyorsan aynaya bakman yeterli adamda utanma yokki hala konuşuyor yuzsuz herif

• Yaw he he

0|0
    0|2
    • Bak benim yüzüm burada. Asıl yüzü olmayan sensin ki gizliden gelmişsin. Sporun amacını sizin gibi spor dışı zihniyetler sömürdüğü için senin burada pis ağzına ortak olmayacağım. Önce ahlakını düzelt. Sonra seviyeni, sonra gel tartışmanı yap adam gibi.

• Ben kimseyle tartismaktan kacmiyorum burada kaçan sizsiniz size yakisyor bu hareketler

• Şike bahce

0|0
    0|0
  • Herkez alisti senede en az 25 puan garamti sanki ill oluyor ne dusunsun minlet artik normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...