Bugün yeni bir sayfa açmak için bulunmaz bir fırsat hazır mısınız ?

Geçmişte üzücü olaylar yaşanmış olabilir

Hatalar pişmanlıklar

Bu hayatta her şey insana dair

Hatasız kul olmaz.

Yarın yeni bir gün.

Bugün yeni bir sayfa açmak için bulunmaz fırsat

hazır mısınız ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Arkadasim her gün yeni bir sayfadir benim icin , her gün güzel seyler yazmak icin acarim ter temiz sayfami , pismanliklar hatarlar hepsi oldu oluyor olacaktir hayat kitabimda ama sayfalari karistirdigimda gelecek günlerime daha umutlu daha pozitif bakiyorum ;)

0|2
    0|0
  • hazırım;

bir saniye sonrası,yeniden alacağım nefes bile yeni bir başlangıç demek değil midir zaten...

0|2
    0|0
  • uzun zamandır görüşmediğim ama çok sevdiğim bir arkadaşımla görüştüm. çok iyi geldi bana ve kendimi iyi hissediyorum bugün. dediğini düşündüm. bugün yeniden başlayacağım dedim. :) aynıyım ama daha iyi bakıyorum. hazırım sanırım. ihtiyacım olan ama kaçtığım ufak tefek yeni şeyler yapacağım.

0|1
    0|0
  • degilim.2992 karakter kaldı

0|1
    0|0
  • Geçmişimden oldukça mutsuzum. ALLAH nasip ederse inşallah 2013 yılına girince hayatıma temiz bir sayfa açacağım. Artık kendim içi birşeyler yapacağım.Geçmişi unutacağım. Hiçbirşey için geç değil hatanın neresinden dönersen kardır. Önemli olan pişman olup yaşadıklarından ders çıkartman ve birdaha aynı hataya düşmemektir.

0|1
    0|0
  • değilim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Nasıl bir fırsatmış o? bugünün geçmişteki acıları, sıkıntıları, üzüntüleri unutturabileceği özelliği ne?

0|1
    0|0
    • Cevabı sende :)

• Senin anladığın anlamda sordum :))

Ama sen rutin hayattan sıkıldığını ifade ettiğin için öyle dedim

• nese boş ver katıl bize...

link

• Gecmisten ders cikartip gelecege parildayan gozlerle bakiyorum.

1|1
    0|0
Yükleniyor...