Yüzme taktiği olan var mı? ;) su üstünde nasıl kalıyorsunuz?

Uzanır gibi değil ayaktaymis gibi?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• panik yapmıcaksın. hafif hareketlerle suyun içinde bacaklarını salla. kollarını da aynı şekil iki yana aç. zaten panik yapmadan havuza bir gir. dene. o gün ogrenirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Öncelikle merhaba, yüzme de ilk yapman gereken su icerisinde sakin kalabilmek panik yapmamak. Suyun zaten belirli kaldirma kuvveti var. Yuzme tekniklerine gelince ilk once nefes kontrolunu ogrenmelisin. Bunu her nekadar burada anlatsamda ogrenemezsin uygulamali gormen lazim. Misal kulac atarken parmaklar acik olmaz, yuzme sirasinda ayaklarini da kullanmalisinn.

1|0
    0|0
  • Kendini rahat bırakmak şart akciğerine bol bol hava doldur üste çık sonra konsantre bir şekilde nefes ver nefes al bunu yap hemen öğrenirsin su üstünde kalamayı

1|0
    0|0
  • Sadece serbest birak kendini

1|0
    0|0
  • Yüzerek 😃

1|0
    0|0
  • Buradan anlatılmaz biriyle uygulamalı yapmalısın. :)

1|0
    0|0
  • Kalp atmamasi lazim

0|1
    0|0
  • Kopek taktigi

0|0
    0|0
  • kulaç at?

0|0
    0|0
  • Bisiklete oturmuş pedal çevirir gibi yap bu şekilde su yüzeyinde kalirsin. Burundan nefes al ağzindan ver 😉😉😉

0|0
    0|0
  • yapman gereken iki şey var birincisi panik yapmaman ikincisi gereksiz kulaçlar atmaman !!!

0|0
    0|0
  • nefesini cobuk al yavaş ver akciğerinin şişkin olması kullanacağın eforu azaltır balon gibi düşün birde suyun altında ayaklarının yana aç kapa yüzeyde kalman için yeterli olacaktır :D

0|0
    0|0
  • Serbest bırak kendini

0|0
    0|0
  • Ölü taklidi yap

0|0
    0|0
  • :D bn ne :D

0|0
    0|0
  • Tam 90 derece bile durabilir makas tekniği ile

0|0
    0|0
  • Kediciklerim sayesinde

0|0
    0|0
  • tekneye bın en kotu.. snra gemı vapur bunalrdan cesıtlısı. d

0|0
    0|0
  • panik yapmazsan batmazsın panik yapınca vucut agırlıgın seni dibe ceker

0|0
    0|0
  • Yanima gel sana ogreteyim detayli

0|0
    0|0
  • karadenizliyim deniz 10 dk ötede aracla. yüzmeyi ögrenemedim. bende girip çimiyorum suda geliyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...