Bu potansiyeli nasıl ortaya çıkarırım özgüvenimi kazanırım?

Benim özgüven problemim var çocukluktan beri ve 4-5 yıldır farkındalıkla nedenini bulmaya çalışıyorum tespit etmeye çalışıyordum ve sanırım buldum.ben kendimi iyi hissettiğim zaman çok neşeli sempatik biri oluyorum ama genelde sessiz kalıyorum kendi halinde yaşıyorum...ben fark ettim ki insanlardan korkuyorum tartışmaktan korkuyorum insanlarla yüz göz olmaktan korkuyorum..bi konuda kendimi ezdirmem tartışan olursa tartışırım hatta kavgada edebilirim ama korktuğumu fark ettim boyum 1.69-1.70 belki bunun bi etkisi vardır dövüş sporlarına çok ilgim var içimde potansiyelde var biliyorum..sizin fikirleriniz neler arkadaşlar bu potansiyeli nasıl ortaya çıkarırım özgüvenimi kazanırım?

Arkadaşlar fikirleriniz nelerrr

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaşım kimse senden üstün değil ne bu güvensizlik anlamıyorum ha şayet kendinden üstü biri olunca kabullenmeyi bileceksin.sen eğer kendinden emin olduğunu gösterirsen karşındaki sana saygı duymak zorunda kalıyor.bunun ne boyla ne kiloyla alaksı var tartışmak istemiyorum diyorsun ztn insan bilmediği şeyler üzerine tartışır sen hayatında olumlu özelliklerini düşün ve kendine değer ver bak o özgüven nasıl oluşuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İyi yaptığın bir şeyler var mı?Yetenekler insanın özgüvenini artırır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...