Sizce Galatasaray şike yaptı mı?

Dünkü maç hakkında ne düşünüyosunuz? Saygı çerçevesi içinde görüşünüzü paylaşır mısınız?

0|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• Gs şike yapmaz değil yapamaz.

Yönetimden bir tane adam buna kalkışsa açığa çıkar. Çünkü tek seslilik Galatasaray tarihinde yoktur, başkan ne kadar iyi olursa olsun sevmeyenleri onu termeye fırsat kollar.

O pozisyona gelince, şut çekilirken kaleci ters yakalanıyor. Azıcık futbol bilgisi olan adam bunu anlar. Öyle pozisyon vine ı izlemek ile onun içinde olmak farklıdır.

Bununla beraber maçın tamamını izleyin ve kaleci neleri çıkarmış, ne pozisyonlar kaçmış, gs aleyhine ne fauller çalınmayıp kartlar çıkmamış, ne penaltılar çalınmamış izlesin.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 27

• Hemde bağıra bağıra şike yaptı
    maçtan 3-4 gun once cavcav çıktı g. s nin şampiyon olması nı isterim ama bjk de zorlayacak g. s yi dedi
    maça 1 gun kala cıktı g. s yi yenemeyiz bizim topcular ligin sonu geldi diye vurdumduymazlar dedi
    maç başladı melonun 2 tane kırmızı kartlık sakatlayıcı faulleri kart gormedi
    g. b kalecisi ferhat 2-3 sefer kalede boşa cıktı g. s li odunlar topu kaleye sokamadı
    ve kaleci sahne aldı tutabilceği topa elini uzatmadı ve topu iceri gonderdi
    üstüne 90+5 de eski gs li stancu kaleciyle karşı karşıya topu g. s kalesine gonderemedi

1|0
    0|0
  • Şike falan yok refleks plarak uzutamadi adam elini.

Fenerin yüzlerce saibeli gölü var denizli maçında 15 dakika uzatma verem hakem. neredenvermişti 15 dakikayı maksimun 6. Dakikalık uzatma oldu ama 15 dakika

2|1
    1|1
  • Yaptıysada bir fener olamayız :D

3|1
    0|1
  • Valla bir Galatasaray'lı olarak o golü izlediğimde şike var diye düşündüm.
    Fakat sonra bir izleti izledim.
    Sınayder'in Fenerbahçe'ye attığı gollerde de benzerlikler gördüm.
    Yani şike ihtimali olamayacağına karar verdim.

1|1
    0|0
  • bu saatten sonra şike dot ister

1|0
    0|0
  • Gs yapmaz herkez yapar Gs şike yapmaz bunu bil bunu söyle

2|2
    2|2
  • bugünde acaba fener şike yaptı mı?

1|0
    1|0
  • Yaptı

1|1
    1|1
  • Arabayı çalmayı düşündük ama anahtarı açmadan vazgeçtik bunun cezası var mi? ;)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • Türk futbolu komple şikeli değilmi😃

1|1
    0|1
  • Bu soruyu sormak bile saçma besbelli

1|0
    0|0
  • Çok komiksiniz. Çamur at izi kalsın amacı taşıyorsunuz ama Çamura bulanmışsınız haberiniz yok.

1|0
    0|0
  • Kıskananlar çatırdasın diyorum

1|1
    0|0
  • Şampiyonuz bu sene herzamanki gibi şike falan yok

2|1
    1|1
  • Yapmadı ama arena da gs 'yi yenip son maçtan sonra şampiyonluk kutlayacağız. :) şampiyon Beşiktaş!

1|0
    0|1
  • yapti

2|0
    1|2
  • bugun fenere sormak daha mantıklı olur ^^

2|0
    1|1
  • Kaleci tutacağı topu bırakmış diğer pozisyondada kaleciye pas atıyor :D

1|1
    1|1
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaptı bu konuda 1 numaralar ferhat kaplan elini çekti dün çok komik gündü bütün dünya bunu konuşuyor hollanda basını bilerek mi yedi şike mi diye tartışıyor :)

1|0
    0|2
  • evet herşey ortada
    yapmadı diyen
    objektif diildir

2|1
    1|4
  • Şu maçtan sonra yapılan şike muhabbetleri kadar itici bir şey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...