İçki bütün kötülüklerin annesi midir?

nayn, bence hiç öyle değildir. içkinin sadece insanın oto kontrolünü zayıflattığını, gerisinin insanın kendisine bağlı olduğunu düşünüyorum. öyle alkollüydüm ne yaptığımı bilmiyodum lafları hikaye bence, içinde varmışta yapmışsın demekki. sizce?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• İçkinin ne kadar kötü bir şey olduğunu kendi ağzınla söyledin Kuran-ı Kerim'de içkinin yanı sıra insanın kontrolünü bozan içki türü şeylerinde haram olduğu yazıyor yani buda direk alkollü içeceklerin haram ve kötü olduğunu belirtiyor. Ben 12 yaşlarından 19-20 yaşına kadar sabah başlardım içmeye kendim kadar içen adamda ne gördüm nede duydum o kadar söylüyorum her gün bayılana kadar içerdim, içimde ne olursa olsun içki adamı değiştiriyor heleki çok içiyorsan kaçarı yok bu kadar uzun süre sonra başına bela alırsın çok şükür bıraktım da kurtuldum bu laneti. Birde Kuran-ı Kerim'de ve sayısız caminin üzerinde bu yazı yazıyor, buna hikaye demekle bir nevi karşı geliyorsun. Ben o kadar içtim Ramazan ayında bile içtim ama hiç inkar etmedim hep kötü olduğunu biliyordum. Afiyet olsun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne alaka bilincini tamamen kaybedene kadar sarhoş olda anlarsın ..

0|0
    0|0
  • katılıyorum en içkili halimle bile ne yaptığımı bilirm ertesi günde hatırlarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• içki bütün kötülüklerin anasıdır sözü içinde kötülük barındıran insanlar için geçerli sadece.alkolün her dozunu aldıgım halde hiçbir kötülük yapmadım lavoboya kusmaktan başka.

ancak gerçekten gereksiz bi şey.

0|0
    0|0
  • ana gibi yar olmaz <3

1|0
    0|0
  • İçki içmek zarar verir (Nokta) !

0|0
    0|0
  • evet içki içince insan kendini kaybediyor ve düşünmeden herşeyi yapıyor

0|0
    0|0