Messi mi yoksa Ronaldo mu ?

Şuan futbolu ve futbolcu kavramını çok ayrı boyutlara taşıyan bu 2 futbolcundan sizce hangisi daha iyi? Yorumlarınızı bekliyorum

• Lionel Messi
    25% (2)48% (10)41% (12)Oy Ver
  • Cristiano Ronaldo
    75% (6)52% (11)59% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kızlar olmasa messinin bir şansı olabilirdi heralde Keşke soruyu gizliye kapattığımız gibi kızlara kapatabilseydik. :)) Ronaldonun bu kadar fark atması şaşırttı beni
Haspam birde engellemiş :) ryam81 midir nedir. sanki işim gücüm yok senle uğraşcam :)

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan ile insanı karşılaştırmak lazım bence;) messi uzaylı ronaldo insan:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ronaldo bence

1|0
    0|0
  • bence sen bunu izle bana futbolu sevdiren futbolcu :) link

0|0
    0|0
    • Ben onu izliorum her izlediğimde sinirlerim tepeme çıkıyor bu kadar kişiliksiz birinin futbolcu olması zoruma gidiyor.

• Ay canım benim birde laf sokarmış :)

Ben messi hayranı olduğum için değil kızların ronaldoyu yakışıklı bularak cevapladıklarını düşündüğüm için o güncellemeyi yazdım neticede erkeklere neden ronaldo dediniz diye bişey soylemiyorum. Ayrıca ben messici olsamda ronaldoda en az messi kadar iyidir. cünkü şuan ki yıldız kavramını bu iki futbolcu değiştirmiştir.

Seni kaale alıp bu kadar cevap verdiğim için ayrıca kendimi takdir ettim :)

• şaşırtmadın yine beni lakin sendende beklenen cevap bu kadar basit olurdu devam et sen elbette onları kıskanman kadar doğal birşey olamaz bende olsam yerinde kıskanırdım özellikle kızlara erkek futboolcu sormandan ortada fesatşlığın :))))))

• bence cristiano ronaldo ve neymar bence bunlar:)))

0|0
    0|0
  • abimden duydugum kadariyla messi kesinlikle daha iyi. kizlar cevap vermese daha iyi olurmus gibi bir yorum yapmissin cok ayip hic yakistiramadim

0|0
    0|0
    • Kızların genelde yakışıklı olduğu için ronaldo dediğini düşünüyorum.

• yoo ayni sey deyil ronaldo ismi zamaninda cok duyuldu özelikle milli maclarda ama messi icin ayni sey gecerli deyil malesef. Bna göre gerci ronaldo yakisiklida deyil enn azindan benim tipim deyil

• Bak işte mactan dolayı ronaldonun isminin duyulduğu yerde messinin duyulmama imkanı yok. Ama ronaldonun ayrıca sevgililerinden Paris Hiltondan, İrina Shayktan dolayı adını daha fazla duymuş olma ihtimalin var. Neyse cokta önemli değil herkes benim gibi düşünmek zorundada değil

• seçim yapamıyorum ama ronaldo ağır bastı

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo

1|0
    0|0
  • ronaldoo ♥

0|0
    0|0
  • Sevmem ama ronaldo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• cr7 futbolcunun dibi

0|0
    0|0
  • Ronalda daha yakın. Messi'yi oynatan sistem Barça'nın orta sahası ve işlevselliğidir. Bu yüzden Barça dışında iyi oynayamaz messi .

Messi oluşturan etmenler barçanın saat gibi işleyen sistemidir. Sistemin verdiği güvendir.

Ronaldo sistem adamı değil. Her takımda iyi oynar. Yeteneklerini gösterir. Kalitesini kanıtlar.

0|0
    0|0
    • Arjentinde de oynuyo bu seneki maçlarını izledinmi Arjentinin?

• C.Ronaldo.

Türkiye de ise Sabri Reyiz

1|0
    0|0
  • İkisi de dünyanın en iyileri karşılaştırıldıkları sisteme göre değişir ben ronaldo diyorum ama messiyide severim.

0|0
    0|0
  • tabi kızlar ronaldo daha yakışıklı olduğu için öyle diyolar. ama bence messi ronaldodan daha iyi futbolcu. ve messi rondaldoya göre biraz daha alçak gönüllü.bu sene dağıtılan 2012 dünyanın en iyi futbolcusu ödülünün törenini izlediyseniz ne demek istediğimi anlarsınız. ronaldonun işi gücü hava atmak. ama messi tam bir beyefendi. hem kişiliği ronaldoya göre daha iyi hem de bence futbolu da daha iyi.ben messi diyorum.

0|0
    0|0
  • Simdi Messi ve Ronaldo yu kıyaslamak bıraz zor.İkiside inanılmaz oyuncular kesın bır sey soyleyemeyız ama ıkısıde harıka oyuncular.gol ıstatıkı dersenız gecen sezon messi:50 ronaldo:46 sımdı baktıgınızda ronaldo kanat oyuncusu messı ıse forvet ıkısınınde gol sayıları gercekten cok ıyı fakat ronaldo kanat oynadıgı halde messıye yaklasıyor ama tam bır karsılastırma yapılmıyor.

0|0
    0|0
  • messi tabiki onu ronaldoyla kıyaslaman cok yanlıs en son mullerın rekoru kaldı artık daha soylenecek bı se yok altın olan butun odullerın sahıbı kaldırdıgı kupa sayısı bellı tarıh messıyı yazıyor ronaldoyu degıl

0|0
    0|0
    • Sana bu konuda katılıyorum. Ben genel bir kıyaslamayı burda dile getirdim. Bencede messi ama ikisininde varlığı diğerini daha iyi oynaya sevkediyor. Bence messi bugün bu kadar gol attıysa sebebi aralarındaki rekabetten kaynaklanıyor. Ayrıca Ronaldo Gercekten büyük bir sporcu boyu fiziği işine göstermiş olduğu saygı. Bence 2 side şu an dünyanın en iyi oyuncuları

• Ronaldo link halamadrıd

0|0
    0|0
  • ronaldo her türlü

0|0
    0|0
  • ben messi nin futbonunu seviyorum fenerbahçeliyim ama barcelona takımının maçlarını da izlerim messi oyunu oyun yapıyor bence

0|0
    0|0
  • messi daha iyi ama ronaldoyu izlemek bi' ayrı güzel..

0|0
    0|0
  • bence Messi daha iyi

0|0
    0|0
  • metin oktay

0|0
    0|0
  • ronaldo tabiki

0|0
    0|0
  • Ronaldo bence ayrıca bütün kızlar ronaldo demiş neden acaba :D.

0|0
    0|0
  • Tabiki Messi.. Ronaldo sokak serserisinden farksız. Ayrıca futbolu da Messi'den kötü.

0|0
    0|0
  • Lionel Messi

0|0
    0|0
Yükleniyor...