Futbol fanatikligi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Millet ben bir yil oncesine kadar bayaa fanatik Galatasaray'liydim. Rakip takımlara küfür ederdim oyuncularına falan. bir ara yaptıklarımin çok saçma olduğunu farkettim saygı denen şey olmalıydı futbolda. Fanatiklerin çoğu karşı takıma hep küfür laf sokma pesinde. Eskiden b2nde yapardım simdi ne kadar salak misim diyorum. Dünyada o kadar iennli olay varken neden boyle bir kavga vs. Olsun ki herkes takimini sevsin diger takımlara saygı duysun ve en önemlisi takım maçlarından sonra objektif degerlendirme yapsin. Fanatiklik boş geliyor ve fanatik insanlara biraz sinir oluyorum. Galatasaray i hala cok seviyorum ama olgunlaştigimi dusunuyorum. Siz fanatiklik hakkinda ne düşünüyorsunuz

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece futbol takımın değil her düşüncenin fanatiz mi zararlıdır. Fanatizm duygusallık getirir ve duygusal bakan bir insanın olayı doğru değerlendirmesi çok zordur. Bir takımı desteklemek güzeldir; ama takımına aşırı bağlılık zararlıdır. Eğlence için var olan bir oyunun kavgaya sebep olması gerçekten muhteşem bir çelişkidir...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• laf sokmak laf söylemek evet saçma, ama her futbol takımı bir başkasının üzerine kendi başarısızlığını yıkma peşinde. buna taraflı futbol yorumcularıda dahil. ve tff ne kadar dürüst bir kurum tartışılır

1|0
    0|0
  • Bir insan ne kadar fanatikse İQ seviyesi o kadar dusuktur. Her sey dozunda guzel.

1|0
    0|0
  • Fazlası sıkıntı

0|0
    0|0
  • türk insanının kanında var her konuda holiganizm

0|0
    0|0
  • AnkaraGücünü tutuyorum kafam rahat yiyin birbirinizi banane

0|0
    0|0
  • Hic bir konuda fanatik olamadim bugune kadar

0|0
    0|0
  • boş iş

0|0
    0|0
  • İi ii aferin sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende fanatik fenerliyim ama türkiyede futbol yok zaten ondan dolayı soğudum ister istemez özellikle takım otobüsümüze saldırıdan sonra baya soğudum hâlâ fenerliyim takip de ediyorum ama eskisi kadar heyecanım yok.

0|0
    0|0
  • Takma bu kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...