Beşiktaşlıları anlarım da galatasaraylılar neden emre belezoğluna düşman sizce?

sonuçta bu adamlar profesyonel futbolcu galatasaraydan fenere gidebilir fenerden gs gidebilir bu düşmanlık neden anlamıyorum emre gs iken de hırçın futbolcuydu adamın karakteri böyle neden düşmanız birbirimize...

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• çünkü fenerbahçeye geldiği için daha önce gsdeydi o yıl emre gsye gelecek diye haber yapıldı gsliler sabırsız heyecanlı tabi sonra gelmedi 1 hafta sonra fenerbahçeye geldi sonra para için sattın bizi demeye başladılar o zamandan beri sevmiyorlar millete kötü gösteriyorlar :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• İster Gs'de olsun ister fenevde futbolun yüz karası isimlerinden biri. Oldum olası sevmem hareketlerini artist tavırlarını karakterini yok çocuk babasıymış bilmem neymiş karşı takımdaki futbolcuya küfür edip sonra bu küfür sayılmaz diye bir de kendini savunan Meloyu tahrik esip ağzının payını alınca camı sıkılan şikeci veletin tekidir
    .

0|1
    0|0
  • Emre belözoğlu <3

0|0
    0|2
  • Bilemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 6S nin iyi oyuncularından biriydi yurtdışına gittiğinde övünüyorlardı ırkçılık yaptığında her türlü olayında yanındalardı geri almaya çalıştılar olmadı fenerbahçe ye gidince yediremediler şimdi de devamlı kötülüyorlar. mehmet Topal da aynı şeyi yaptı ama Ona bişey diyen yok çünkü emre 64L4T4S4R4Y ın kuyruk acısı

1|0
    1|1
  • emreyi sevmememiz gsden fenere gitmesi değil adamın karakteri bozuk çirkeflik yapıyo her maçta onun haricinde bişey yok dediğin gibi futbolda olacak bir takımdan diğerine gitme

0|2
    0|0
    • gs deyken seviyordunuz ama karakteri her zaman hırçındı yeni bişey değil ki

• valla ben gsdeykende sevmiyodum bu insan evladını :D

• Kardeşim biz bizden fenere gitti diye düşman olmadık ona mesela mehmet topal önceden bizdeydi şimdi fenerde o adama hiç bir laf sölemem emrenin konuşma tarzı hareketleri filan bizi sinirlendiriyor

0|1
    0|0
    • emre her zaman böyleydi yeni birşey değil ki

• Galatasarayli degilim ama ona tum turkiye dusman cirkefligi yüzünden

0|0
    0|0
Yükleniyor...