Bakışlarla etkilemek?

Okulda hoşlandığım biri var dışarıdan bakıldığında biraz ulaşılamaz bi tip. İlgisini çektiğimin farkındayım ama biraz merak uyandırmak istiyorum bilirsiniz tavlamak işte :D Ne yazık ki şu bakış atma konularında iyi değilim ve bu şekilde etkilemek istiyorum biraz taktik verebilir misiniz? Nasıl etkileyebilirim?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• bakisini yakalamak icin uzun uzun bak.. bakti mi sana? o bakisi tut.

bir iki saniye... sonra cek gozlerini.. istersen tekrar bakarsin; bakiyorsa dkkatini cekmissindir.. bakmiyorsa

baska bir gun tekrar dene..

onu tekrar gordugunde gozlerini yakaladiginda bir iki saniye tut derin dern bak ve cek.. bu ilgisini cekecek mutlaka.

begensede begenmesede dikkatini cekmis olacaksin buarada oda sana uzun uzun bakmaya baslarsa yada iste bakisina karsilik verirse, busefer bakismanin ardina kucuk bir tebessum yada kasinla bir selamlasma sekli olur ya kaldirrsin hafif :) oyle yaparsin..

tepkisine bakarsin..

gordugun heryerde bakisirsin artik vs vs vs uzar gider..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kız arkadaşların varsa çevrende belli edemiyosan onlara söyle aranı yapsınlar seninle işte...

0|0
    0|0
  • bnce bı erkek bı kadına hyr dıemez gt odev sorma bahanesyle ıste az konus gruselımde numaranı yaz kagıda onune at fılan :D

0|0
    0|0
  • Önce çarpım tablosunu ezberle. ne oluyo bu kızlara yahuu. Oku önce ünv yi bitir meslek sahibi ol. Bi talibin çıkar dert etme bunları

0|0
    0|1
    • ozman ne işin var bu stede lan hıyart?

• Hahaha :D giris puani 490 olan bi koleje burslu girdim daha napiyim :D

• Hoşlanıyorsan neden gidip tanışmıyorsun bakışlarla nereye kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...