Güne nasıl başladınız bakalım?

Günaydın arkadaşlarrrrr

herkese günaydın. güne nasıl başladınız bakalım yataktan kalkmakta zorlananlar, sabah kalkıp sporunu yapıp yemeğini yiyenler varmı aramızda. evet hadi dökülün :

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Dayım sporunu yapıp gelmiş bize de kahvaltılık börek çörek getirmiş yerim onu <3

0|1
    0|0
    • sporun üstüne börek çörek yemeyecek dimi dayın? :D

• :DDDDDD manyakmısın sen ya

• dfghjklwertyuıoertyghuıoedfcgbhjkl

• Kalktım spora gittim geldim simdi yatıyorum :))

0|0
    0|0
  • Gunaydin.Daha yataktan kalkmadim.Sinirliyim!

0|0
    0|0
  • ben daha yeni kalktım :( soğuklar geldi ben artık erken uyanamıyorum

0|0
    0|0
    • uyu bkalım ne güzel biz uyuyamıyoruz .(

Erkekler Ne Diyor 5

• Günaydın değerli k's. üyeleri :)

Enerji dolu bi' güne hazır mısınız? Ben değilim ve uyuyorum şu anda. Bu, sadece ileri tarihli bi' gönderidir ve dün gece yazılmıştır. Siz bu mesajı okurken ben tabii ki uyuyor olacağım. Ben uyanana kadar siteye iyi bakın. Arada kavga edin. Yorum yapın. Ne bileyim polemik yaratın. Her şey çok olağan çünkü burda. Teşekkürler.

2|1
    0|0
  • 7 de kalktım kız arkadaşımla kavga ettim teli kapattım Matematiksel istatistik vizeme çalışıyorum...en kötü sabah benimkimi yaw şöyle okuyunca:-(

0|0
    0|0
  • Günaydın grip olarak başladım güne.

0|0
    0|0
  • gün her zamanki gibi işte sıra dışı hiçbir şey yok ne olsun bu ülkede saçma sapan bir ülkede yaşıyoruz insanlar ekmek derdi ile uğraşıyorlar bir de yetmiyor bütün dünyamızı saran saçma sapan inançlarla işte bu yüzden de böle sporla futbolla siyasetle arabalarla enerjiler boşaltılmaya çalışılıyor...

0|0
    0|0
  • hafta ıcı ınsanı braksan oglene kadar yatar ama tatıl gunlerı ozellıkle pazar o uyku gelmıo ınsan 7 de ayakta yok bole bıse yaa

0|0
    0|0
    • bu herkese oluyor sanrım :((

• valla ole yaa bıde mahalllede dugun var adam sabahtan basladı tıngır tıngır sarkı soyluyo sınır oldum :)

Yükleniyor...