Galatasaray sampiyonlugu hakettimi?

Gol attıktan sonra maç boyunca yatmadık biz. Eski futbolcularımızdan hicbiri gol atacağı yerde topu kalecinin kucağına bırakmadı. Bugün Vederson eski takim falan dinlemeden, acimadan vurdu ve direkte patladı. Ya da hicbir kaleci "eğer yatsaydim omuzum sakatlanirdi" diyip elini cekmedi hicbir golümüzde. Aksine kendilerinden beklenmeyecek kadar da iyi oynadi hepsi. Son dakikalarda nezaman gol atsak şikeci diyenlerin halini dün gördük biz. Gol atinca kopek sevinci falan yapmadik hiç. Bugün 90+5de gol atan emrenin yaptigi gibi gozyasi doktuk. İlhan cavcav gibi " eğer genclerbirligi olmayacaksa galatasaray sampiyon olsun"diyen bir anadolu takimi baskanimiz hicbir zaman olmadi. Galatasaraya karsi siradan oyun sergileyenler bize karsi kume dusmus olsa bile ya da hicbir iddasi olmasa bile sanki sampiyonluga oynuyormus havasi katti hepsi. Bikac ay once gelenden gidenden 4 yiyip ülkeyi rezil etmedik biz. Şimdilerde de 1 tane atip yata yata mac kazananlar gibi de olmadik. Futbol taktik oyunu evet yatmakta bir taktiktir saygi duyuyorum. Bütün bunlardan sonra eğer galatasaray helaliyle haketmisse insallah olur sampiyon. Ama eğer haketmemisse gol atinca gozyasi doken insanlar haketmis demektir. Küfür edip ergenleşmeye gerek yok. Düşüncelerimi paylastim sadece. İyi geceler cümleten.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gözyasinu sikim ben o s. sizin ulan 6 tane gaksiz penaltınız var. Meirelesin emrullaha attigi gol , 2 bursa macinda da biri kuyt biri canerin ortasinda olan gol ikisi de komedi. İlhan cavcav o ropartahi aylar önce verdi l*n g. birligi bize mac satsa bizi 3 yilda 1 kere yenip 1 kere berabere kalmazdi arenada. Mac satsa 1.0 zar zor yenmez son dakkada öyle kritok pozisyon vermeyiz. Rezalet ariyosan 0 puan cekip sampiyon oldugunuz yila vbak , tescilli sikeci kus kabzenin rovasata golunu stancunun buze attigi 2 golu unutma demogoji yapma

1|0
    0|0
    • Genclerbirliginin ilk 20 haftada 10 tane kazanacagi maca degisirmiydiniz bu hafta kaybedeceginiz 2 puani? Degismezdiniz. İlhan abi ferhat ve stancuda boyle dusunmus olmali

• Sorunu anlamadim. Bugun mersin kalecisi size satti c. cakir 3 puan hediye etti kaleci ile beraber.

• Dedimki ilk haftalarla son haftalari kiyaslama. Bana hakem ve kalecinin sattigina dair bir kanit gosteremezsin ama benim gostermeme gerek bile yok.

Kızlar Ne Diyor 2

• Men yemedik en azindan 4 yedik be kardesim

0|2
    0|0
  • Kesinikle

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Hamza hoca geldiğinden beri kimse kusura bakmasın bu takım şampiyonluğu haketti he olmayada bilir ama haketti Fenerbahçeye çok uydurma penaltı verildi bizim ise verilmedi Beşiktaş ilk başlarda iyiydi ama sonlara doğru düştüler Hamza hoca geldikten sonra ise gözle görülür bir çıkış vardı inş oluruz şampiyon hakettik çünkü he art bir durum olur olamayız futbol bu kesin bişey yok.

0|0
    0|0
  • Evet doğru şike yapmadık, evet doğru, çoğu maçımızı kotu oynayıp son dk golleri ile kazanmadık, evet doğru kaybedeceğimiz maçları penaltı kazanmadık, ismimizi şikebahçe olarak tarihe kazımadık, turk futboluna kara bir leke surmedik, ve 2015 sezonu şampiyonluğunu dibine kadar hak ettik ve artık çok az kaldı ve umarım hak ettiğiniz şampiyonluğu alabiliriz ve büyük GALATASARAY Kulübü olarak 4. yıldızımızı takabiliriz.

0|2
    0|0
  • hocam bu sorun için kitap yazsak bile sen böyle at gözlüğüyle bakarsan yinede nafile gelir. her cümleni çürütecek olaylarda oldu bu yıl şeffaf bakmayı denersen görürsün.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • etmedi a. m. k larım