Dün şike diye ağlayan fenevlileri gören var mı? Nerdeler acaba?

Şike şike diye yırtınanlar bugün ki maça ne diyecekler? Hadi çıkın bakiyim buna da şike diyin? Ama ha sizde o cesaret yok tabi o ayrı konu. Unutmayın ŞAMPİYON GALATASARAY!

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• AAKFB

2|0
    0|0
    • Bu sezon 1 tane penaltimiz yok ligde. Dun attığınız iftiralar kiyamete kadar musubetiniz olacak. Dun kalecu yedikten sonra elini reflexle cekti ama adaletsiz kahpeler surf sampyin oluyoruz diye savas cikartacak deccal medyasinin gaziyla futbolu bilmeden ahkm kesiyor sizin yüzünüzden futboldan trden gsden soğudum. stancu ve kabze bize gol atti size hic vederson iyi oynadimi semih gol attimi holmen oynadimi nobre gol attimi sikeci kuslar?

• dün ki maçuı izlememişsin vederson bize gol atmadı diyorsun kafan mı guzel adamı top direkte patladı

• 2. yarıdaki bizle olan macınızda hakan balta ve olcan adın kırmızı kart gormedi bu sayede tec. vüze ugrayacaktınız ve bizden sonrakı macınızda belki sıkıntı yaşayacaktınız
      g. b maçı kalecinin elini geç hayvansever hakemler melo köpeğini iki sefer atmadı mk

Erkekler Ne Diyor 14

• tabi fener puan kaybetse Galatasaray kazansa şampiyon olacak ya sağolsun CÜNEYT amcaları yine yardım etti ve üvey evlat VEDERSON yine yaptı görevini. bide şikeci kaleci NİHATI unutmamak lazım beli sakat heralde zıplamadı.

1|1
    0|0
  • Galatasaray ;)

1|1
    0|0
  • Sessizlikteler

1|1
    0|0
    • Nerde onlarda ortaya çıkıcak yürek

• Çüneyt çakır kendi ağzıyla her zaman söylüyor ben fenevliyim diye. Kuşum diyor. 2 penaltı vermedi

• Herseye ragmen sampiyon galatasaray olacak

1|1
    0|1
  • Biz yine bu yavşak fenevliler gibi 90+ da gol atmıyoruz.. hep böyle kurtarıyolar totolarını!

1|1
    0|0
    • Aynen valla. Mersinin hakkini da yedi o cüneyt ş erefsizi

• Hakkımızla şampiyon olacaz inşallah. Ballı takımdan ne beklenir ki zaten

• Bir sezonda 5-6 kez 90+ da maç alınırmı ya? Bu kadarda belli etmeyin bari arkadaş!! İlk yarıda atın bitsin dimi? Sonrada yok biz oynuyoruzda kazanıyoruz falanlar filanlar.. bir gidin arkadaş!

• Şampiyon Cimbom yazdırdık sayılır

1|0
    0|0
  • Susarlar onlar ancak.
    M. K.

1|0
    0|0
  • Ahhha pis gsli l*n amhk cok para harcadiniz ama degdi hakemi satin almislar yetmemis kaleciyde satin almislar

0|0
    1|3
  • Ulan olan bu şerefsiz ligde beşiktaşıma oluyor yazık ya valla yazık.

0|1
    1|3
  • Gençler birliği maçınızıdaki şikeyi legalleştirmek icin yırtmayın biryerlerinizi

0|0
    1|0
  • Senin üstündelerdi en son

0|0
    2|5
  • noldu yine takip edemiyorum ben

0|0
    0|0
    • Son dakikada beleşoğlu şikeden gol attı

• 90 + fener atana kadar, şampiyon GALATASARAY !

3|2
    0|0
  • Dün şikenin kralı vardı bugünku maçta noldu sen söyle bakalım

0|1
    4|3
    • Ya he he ne şikesi nan şikeci varsa o da fenevdir!

• 90 + 2 de gol atmak şikeyse evet şike yaptık korkmayın haftaya bjk size güzel bir şike yapacak

Kızlar Ne Diyor 5

• Cesaretleri yok

1|1
    0|0
    • Kuşlardan ne cesaret beklenir ki 😄

• Galatasaray kalp ben

1|1
    0|0
  • sezon başından beri hep son dakika ya da penaltı yeter be ! top oynadıkları falan yok ite kaka yarışta kalıyolar birilerinin yardımıyla

1|1
    0|0
    • Yav bunlar ballı ballı

• Dünyanın gelmis gecmis en balli , sikeci ve haysiyetsiz kulübüdür 7enev5ahce. Hep 80den sonra ya da son dakka da atıyorlar bu sezon 18 puanlari 6 pebaltiyla haramla alibdi.

• @Toreto16 ya yürü git dün nerdeyse tek kale oynadık. geçen hafta erciyesin bu hafta da mersinin iki topu direkten döndü. fener gibi hiçbişey oynamadan son dakika golleriyle kazanmıyoz biz. 90+ da atıyolar bide

• Fenerliler dese gene iyi Galatasaray'ın kendi taraftarı bile şike dedi ya diyenler utanmalı bence

0|1
    0|1
  • Burada koyu fenerliler var düzgün konuş derim

0|0
    1|1
Yükleniyor...