Twilight (Alacakaranlık) serisi kadar kötüsünü Yeşilçam'da gördünüz mü?

Böyle büyük bir bütçeyle bu kadar kötüsünü biz bile yapamadık... Afişlerinden tututun senaryoya, oyunculuklara her şey rezalet. Vampir-Kurt Adam mitosunu rezil rüsvah eden bu seri konusunda paylaşmak istediğiniz tüm kin ve nefretinizi görmek istiyorum :)

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• kitapları filmlere uyarlamaya çalışınca elbette yerini tutmuyor..gerçekten rezil bir film serisi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kitaplarını çok sevmiştim.Ama film o etkiyi yaratmadı bende.

0|1
    0|0
  • İzlemedim :)

0|1
    0|0
  • ben bütün serisini okudum ve çok beğendim,roman bu herşey gerçek olacak diye bir kanun yok,fantastik romanlar serisi,ve çok çekici bir seriydi bence,

0|0
    0|0
  • ben bu fikrine katılmıyorum. Fantastik filmlerin içinde özelliklede vampirleri en mantıklı işleyen film bence, konusu abartılı yada gerilim değil gayet güzel.. Ama sen. Filmin bütçesi, görselliği, tanıtımı, oyuncuları vs. baz alıyorsan. Bence onlarda fena değiller. 4 Filmide izledim 5. bekliyorum keza kitaplarınıda okudum. Blade den sonra yada karanlıklar ülkesinden sonra farklı bir ambiansı yakaladı ayrıca bir dizide önereyim The Vampire diaries izle

0|0
    0|0
    • Vampire Diaries'ı izliyorum bir tv dizisi olmasına rağmen pek çok filmden daha iyi bir kurgusu var. Film için kıstas olarak Blade veya Karanlıklar Ülkesi'ni alırsak evet sırıtmayabilir. Ama ben bu türün en iyi örnekleri olarak gördüğüm Bram Stoker's Dracula ve Interwiew with the Vampire'ı göz önüne alınca beğenemiyorum bir türlü, çerezlik gibi geliyor...

• son perdesı sınemalarda :)

1|0
    0|0
  • tek kelime ile güzel di film:D...bir sürü çocuğun içinde tek başıma izledim:) ama seviyorum ne yapayım. gerçi çocuklara uygun sahneler değildi ama işte..

0|0
    0|0
  • İnsanın tuzunu emen uzaylılar vardı ne çirkin bi filmdi o ya. İsminide unuttum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o kıza nasıl uyuzum bi bilsen.hele o vampir olan donuk suratlı pudralı çocuk.anasını ağlattı bu film vampir ve kurt adam dünyasının.kurtadamlar gay vampirlerde apaçi olmuş bu seride..

0|1
    1|0
    • pudralı oğlanı da başımıza star ilan ettiler işte. hep diyorum işte ergen kızlar kitlesinden korkun diye :)

• karanlıklar ülkesine düşerler inşallah:)romantik vampir filmimi olur leyn:)

• hiç izlemedim bro alakam yok. ergenspor o işler biraz

0|1
    0|0
    • yıllar önce ilk filmi izledikten sonra afişlerinden takip ediyorum bende. sonuncusunu görünce dayanamadım artık

• haha patladım diyorsun yani. ne yapacaksın işte ergenus parası toplama mekanizması bunlar bro

• Bu ergenlerde de para bitmiyor yahu. justin bieber'ı zengin et, gel ordan 1d'ye, ordan koş Avril'e...

• cüneyt arkının tarihi filimlerini severim ama dünyayı kurtaran adam da bi o kadar kötüydü :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...