Diego Lugano hakkında

Birşey soruçam ben diego lugano faniyiim bu aralar fenerbahçeye geri dönme ihtimali olabilirmiş ama psg de 1,5 yıl sözleşmesi daha varmış ondan sonra sizce fenerbahçeye gelse kabul edilirmi ?yorumlarınızı alabilirimiyim

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• hırçın bir futbolcuydu arkadaş :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ücrette anlaşılırsa geri döner

0|0
    0|0
  • hepimiz 4 gözle gelmesini bekliyoruz bilki aşağıda dalga geçer gibi yorum yapanların hepsi luganonun geri gelmesinden korkuyorlar :))

0|0
    0|0
  • paradan haber ver

2 dakikada gelir

0|0
    0|0
  • Ebnde kendisini çok beğeniyorum hatta şu an ona çok ihtiyacımız var.

Ama adam olan gecen yıl 3 temmuzdan sonra kacıp gitmez diğer oyuncular gibi burda kalıp savaşırdı. Bu benim gözümde onun karakteri hakkında fazlasıyla fikir veriyor.

0|0
    0|0
  • Coritibaya gidebileceği konuşuluyordu. Psg'den ayrılacağı net zaten ama geleceği kulüp fener olmaz bence.

0|0
    0|0
  • Bende lugano hayranıyım ama bir kaç ay önce bu konu konuşulmuştu f.bahçenin zaten defansı var luganoyu alacaklarını zannetmem.

0|0
    0|0
  • Ucuz topçulara aşık olan ucuz kadınlar

1|2
    1|0
  • adam on numara, BJK'liyim ama severim kendisini, bi de çok fazla itiraz etmese ota b.ka :D

0|0
    0|0
  • Bence Gelme Oranı yüksek zaten cok kaliteli bir futbolcu.1,5 Yıldan Daha erken surrede gelebılır psg'de fazla forma sansı bulamıyor.Eger Kulubumuze boyle bır basvuru yaparsa buyuk ıhtımal kabul edılır.

0|0
    0|0
  • gelmez artık

0|0
    0|0
  • Aslında Gelebilir Ama Aykut Hocaya Bağlı. Bence istemez ama gelse süper olur ben hareketlerini, tavrını seviyordum. Ama onun istemesi yetmez iki kulüp anlaşacak vesaire vesaire...

0|0
    0|0
  • Annesi geçimini gündelikten kazanarak 3 5 attırıp luganoya harçlık yapardı 4 kardeşi var babası 2008 yılında Kimse Yok mu programı sayesinde işe alındı .vesaire vesaire

0|0
    0|0
  • lugano'ya her zaman kapımız açık.. adam cesur yürek

0|0
    0|1
  • olabilir ben de isterim gelsin

0|0
    0|0
  • Psg diyen kadın ve bu sabahçı aşık oldum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• lugano diye diye yaşadım yıllarca... bende büyük hayranıyım. sert adam yıkıcı defans:) gelse keşke...

0|0
    0|0
Yükleniyor...