Sizce niye böyleler?

Ya bakıyorum da özellikle mod olan kişiler cevaplarda paylaşım yaparken soruyla alakasız cevap veriyorlar.Niye kendi cevaplarını kaldırmıyor bu vatandaşlar? Başkasının cevaplarını alakasız diye kaldıran kişiler niye kendi cevaplarını görmez?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• kendi cevaplarımı kaldıran bir modum. mesela az önce kaldırdım bir tane. insan bazen o anda ruh haline göre yazabiliyor ama kaldırmasını da bilmek gerek gerektiğinde

1|0
    0|0
    • Ruh hali falan bunları saçma buluyorum.Aynı soru içinde arkadaşının alakasız cevabını bırakıp başkasınınkini kaldıran modlar gördüm.

Erkekler Ne Diyor 8

• takmıyorum. istedikleri cevabımı kaldırabilirler. :)) sende benim gibi yaparsan siteden keyif alırsın takarsan moralin bozulur değmez.

1|0
    0|0
    • E bir yandan öyle tabi.

• kırmızı balon oluyor veya sarı...ama kırmızlar cevap ve soru kaldırabiliyor.

• he ben bilmiyordum:)

• Onlar Nirvana'ya varmış muhteremlerdir.Sakın onlarla öyle konuşma.

(bilmeyenler için nirvana budizm de öldükten sonraki yaşama yani reenkarnasyona ulaşma ve istediği kişiye canlıya dönüşe bilme yeteneğidir)

Bknz;(istersen krem peynire tap banane!) Cem Yılmaz.

Bende saçmaladım biliyorum ama bunlar senin kızgınlığını alır umarım.

0|1
    0|0
    • Aslında kızgın değilim gözümü tırmalıyor sadece, sordum o yüzden.

• Sen değilsen bile ben kızgınım nedir o öyle ukala cevaplar falan sanki bişey zannediyorlar kendilerini.

• Orası öyle.

• Görevi gibi kendisi de moda girmişse bu tür kazalar olabilir.

0|0
    0|0
  • deli onlar deli :)

0|0
    0|0
  • Kapitalist rejim böyle gerektiriyor hocam :D

0|0
    0|0
  • onlar nederse he deriz biz

0|0
    0|0
  • Unut gitsin.

0|0
    0|0
  • Onlar sitenin padişahı baş kaldıramazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şikayet edebilirsin. Bizim cevaplarımız da kaldırılıyor.

0|0
    1|0
    • Şikayet edince bir şey olmuyor malesef sayın mod...Şu şikayet etme durumunun arkasına sığınmayı ne çok seversiniz.Kaç tane mod var siz necisiniz?

• Neyse yatayim bi' kaç saat sonra kalkıp çalışırım :(

Tatlı rüyalar <3

• Öyle yap , başarılar :)

• Aynen. Birde gecen gun gordum mod birinin cevabinon altina yorum atiyor cevaplayan lafi bir guzel koyuyor ama hakaret yok guzel diile. Cocugun cevabi kaldirmis. Yonetim hic mi uyarmaz modlari ya. O modunda kim oldugunu tahmin ediyorsundur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...