İlk ayrılığımın sebebi ... ?

Merhaba arkadaşlar , herkes ilk sevgilisinden ayrılma sebebini yazabilir mi ?

Benim ayrılma hikayemden başlıyalım :)

7. Sınıfta iken , okul cıkısı servise atlayıp eve gidiyorduk...Kız arkadaşımın kardeşi ; servis bizim evin kapısının önüne geldiğinde servisten inerken itti ve gururuma yediremedim :) Kapıyı açıp içeri girdim ve çocuğun kafasını KAPI KOLU ( OTOMATİK DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞTÜ :) ) oraya indirdim ve kapı acıldı...Ablası ( Kız arkadaşım ) bana bağırdı çağırdı , ben ise argo kelime kullanarak yol verdim ... Sonrasında başka numaralı servisle okula gelmeye başladı :)

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kahve almaya gittim.Sadece bir kahve.Neymiş efendim ben fındıklı istemiştim sen neden normal aldın artık beni dinlemiyorsun bıdı bıdı.Abi benim kafa bir attı.o fındıklı kahveyi geri dönüp aldım.Yanına getirdim ve masanın üstüne koyup kulağına doğru eğilerek ''Fındıklı kahvenle sana mutluluklar dilerim bir daha beni ne ara ne de sor'' dedim ve ordan uzaklaştım.O günden beride hiç ama hiç konuşmadık.

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ilk ayriligim, o kisi şu anki nisanlim. Akli karmakarisk oldugundan beni terk etti , hem terk etmisti hem pesimi birakmiyodu. En son gerçekler anlayinca yalvarark dondu...

0|2
    0|0
  • Sayın gizli kullanıcıyla aynı kaderi paylaşıyoruz babam öğrendi. Lise 2 deydm :( Evlenmeyi planlıyoduk biz ya :D:D

0|2
    0|0
    • Babanız öğrendikten sonra hiç mi görüşmediniz ?

• hmm , anladım :)

• Kızlarla fazla samimiydi. + pısırıktı.

Hiç çekemem.

0|2
    0|0
    • Pısırık erkek he :))

• böyle mıy mıy,sürekli aşkım böceğim modunu sevmiyorum ben.

• Bende mıy mıy , sürekli aşkım böceğim demeyi sevmiyorum...Bunu demedigim için laf atıyordu :D

• 5.sınıftaydım harry potter mı benmi dıye sordu tabıkı harry potter dedim kustu gıtti.d sonuçta harry nın fılmı war arada açip ızleyebılıyom o nerde hic bılmem.d

0|2
    0|0
  • Sıkıldık.

3.sınıftan 6.sınıfa kadar sürünce,sıkıldık ister istemez :D ya da biraz büyüdük :D

0|2
    0|0
  • Bir sürü kız vardı peşinde ve ben uğraşamayacak kadar cooldum :D

0|2
    0|0
  • İlk sevgiilimden ayrılma sebebim şu 8. sınıfta ben yaz tatilinde mersne gitmiştim odaa ben yokken facebook ta biriyle ilişkisi var yapmış o gün ayrıldım ve halaa benim onu yanlıs anladıgımıı söylüüüyor.

0|1
    0|0
    • Hakketmiş , gerisi yalan :))

• 5.sınıfta 3 aydan sonra kendisinden haber alınamayınca ayrılmış olmuştuk.

6.sınıfta "herşey yalandı,seninle oynamak istedim" demişti ve ayrılmıştık.

6.sınıfta "ben seni arkadaşım olarak görüyorum" deyip ayrılmıştım.

7.sınıfta ne olduğunu anlamadan ayrılmıştık.

8.sınıfta "teklifini yanlışlıkla kabul ettim,bir anda oldu"deyip ayrılmıştım.

Lisede "birbirimizi üzmekten başka birşey yapmıyoruz,arkadaş kalalım" diyerek ayrılmıştık.

...

...

2|2
    0|0
    • Yılların tecrübesi :))

• :))

• kızın ismi s harfi ile mi başlıyor?

0|1
    0|0
    • İsmini söylersen , faydam dokunabilir :))

• soyadı çe ile başlıyordu yani

• ahaha :DDD

• babam ogrendı :d

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşı küçüktü istikbali ile oynamak istemedim

0|3
    0|0
  • bilmiyorum onu kız arkadaşıma sormam lazım malın tekiydi zaten :)

0|2
    0|0
  • nereden hatırlayalım bro ergen miyiz

0|1
    1|1
  • Beni başka bir kızla başbaşa otururken gören bir arkadaşı kız arkadaşıma fitleyince olay koptu :) Ama ben aldatmıyordum öyle oturuyorduk kızla :)

0|2
    0|0
    • Sadece arkadaşız :))

• Küçükkendi bu bende 7. sınıftım çocukluk işte naparsın :))

• :))

Yükleniyor...