Galatasaray şikesi bir bakın hele çok komik :D?

21. Saniyede gençler'in futbolcuları neden geriye koşuyor? Böyle birşey olamaz ya :D umutu yalnız bırakıyorlar geriye koşuyorlar?😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂

Güncellemeler:
Türkiye de Şike
Galatasarayın Yaptığı
Fenerbahçenin Yargılandığı
Beşiktaşın Figuran
Trabzonsporunda Taşeron
Olarak Kullanıldığı Bir Oyundur!

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Avrupadan şike cezası almış takımın taraftarının bir başka takımı şikeyle itham etmesi gerçekten komedi
    Biz bu sene Meireles in Balıkesir'e nasıl gol attiginida gördük Karabük kalecisinin topu nasıl içeriye aldığınıda gördük
    Lütfen acınızı içinizde yaşayın yoksa çok komik duruma düşüyorsunuz.

1|3
    1|0
  • sen git yemek yapmasını öğren kız aklıyla futbol konuşuyor:/

4|3
    2|2
  • tescilli şikeciler başladı yine :)
    2-2 devam eden karabük maçında attıgınız 3. gole bakın bakalım?

3|2
    2|0
  • Vahap beyazz Ahmet çakarrr... https://www.youtube.com/watch?v=Pnk8gMoMx6k

3|0
    1|2
  • İnadına şampiyon galatasaray :D

2|1
    2|0
  • Ofsayt taktiği için koştular bir an ama olmadı Umut da dokunamadı bomboş ama bilerek atmadı şike yaptı he birde Yasin boş kaleye kaçırdı şike he birde Umut Bulut a yapılan penaltıyı vermedi birde net kırmızı kart olan pozizyon vermedi konuşulsun?:)

0|1
    0|0
  • Ne şikesi l*n gençlerbirliği satılık takım değil.
    Kaleci elini falan çekmiyor bir b*k bilmeden yorum yapmak ayrı sen hayatında kaç kere topa uçtun kolu çekmese sakatlanır gerizekalı.

1|0
    2|0
  • bu maçtan sonra futboldan soğudum maçtan hemen sonra halı saha maçımız vardı.. ona bile gitmekte kararsız kaldım.. yazıktır.. millet gidip ciddi ciddi para verip maç izliyor.. ama tiyatro oynanıyor, fener şikeciyse bunlar ne...

2|0
    1|1
  • şikenin krali hemde

2|0
    2|1
  • bence bişeyler var

2|0
    1|1
  • Ağlamayın, kabullenin artık. :))

2|1
    2|0
    • Kabulleniyoruz şikecisiniz :D şikesaray :D cevabınız yok böyle cevaplarla gelirsiniz ancak :D

• Uzanamamış olunca şike mi oluyor?

• Ben maçıda izledim bu videoyu'da videoyu yeni izledim. Şike Mike yok. :)) Sus şimdi kızdırma beni. :D 😎

• Şikesaray

2|0
    3|2
  • Ofsayt taktiğini uygulamak için olmasın sakın :D Kalecinin elini çekmesi olayına gelirsek, Volkan aynı golün diğer köşeye gidişini Cardozodan yedi Uefa yarı final 2. maçında. :D Ve Volkan'ın çoğu yediği golde de o hareket vardır, alamayacağını anlayınca elini çeker.

Meloya gelince, onun ta... ben. Şerefsiz mahluk. Milleti dövüyor sanki sahada. Onu koruyon hakemler de şerefsiz.

0|1
    1|0
  • Böyle şerefsizlik olurmu ya

2|0
    1|1
    • Oluyormuş demek ki şikesaray

• Len arkadaş belgelerle fotolarla ispatladılar sizin yaptığınız şikeyi kalkmış yediğiniz Poku bize atıyorsunuz

1|0
    1|0
  • Bana takimini soyle sana nasil bir soytari oldugunu anlatayim

1|0
    1|0
  • Şike olsa da birsey farketmiyor iptal olmuyor. ..

0|0
    0|0
  • boswer bunlar gsliler fbliler her maci bole

0|0
    1|0
  • Elin8n hamuruyla futbola karisma

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Başka ne beklenir bunlardan

2|1
    3|1
  • Ya bikmadiniz mi gizliden atip tutmaya 😄

1|2
    0|0
    • Sen ni objektif olmayı den izledin mi videoyu? Gençler'in defans oyuncuları neden geriye koşuyor?

• Videoyu degil maci izledim ablacim 😉

• aferin kız helal sana
    fanatik fenerli olarak kendimi yalnız hisetmeye başlamıştım artık :)

0|0
    0|1
  • Futbolun F sinden anlamayan kızın gelipte yorum yapması da ayrı komedi. E zik fenevliiiiiii

1|1
    1|0
Yükleniyor...