Hoşlandığım adamı bulamıyorum. Bir yakını facete görüyorum. Sormamda sakınca var mıdır?

hoşlandığım adamı iş yerinde görmüştüm.ama işten ayrıldım ben.ayrılmadan önce benden numara alma çabalarına girdi ama bidaha göremedim.çok aradım iş yerine gittim rast gelmedim faceside yok.ama bi yakınının facesi var.ismimin resmimin olmadığı bi faceten yazsam ona bunu anlatmama koşuluyla sadece sevglisi varmı yomu öğrensem ayıpmı etmiş olurum sakıncası olurmu size

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sor. Bir konu hakkında konuşacağını söyle ya da neden belirtme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence sor yani o kadar abartilicak bi durum yok benden telefonumu istemişti dersin sende bi bahane üretirsin bunda utanilicak bişi yok bir bahane bul sor farkli bi face acmana da gerek yok

0|0
    0|0
  • sirketin telefonunu biliosundur herhalde. ac konus cocukla direk

0|0
    0|0
    • sırket derken

• hoslandıgım adamı ıs yerınde gormustum.ama ısten ayrıldım ben.

isyeri sirket degil miydi ne is?

• benım dansmanlık sırktydı.adamda vodafonede yetkılı ıste sahıbı.benı ıs yermde gordu.bayııyı aramam dogru olmaz bence:(

• Söyle bana ben sorayım :D

0|0
    0|0
  • daha konuşmanız bitmeden o yakını ona olup bitenleri anlatır bence:)

0|0
    0|0
    • anlatsın ısmımı vermycm.sadce onu tanıdıgmı bıldgmı ama artık goremedgmı.eger sevglısı varsa umudumu kesecegmı soylecgm:(

• bence o tanıdığı sana iletişim bilgilerini vermez. kimsin nesin belli olmayan birine ben bilgi vermem şahsen.

• sorabilirsin, ya bilmem kim nerelerde hiç göremiyorum de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sor bence hoşlanıyorsan..her zaman hoşlanılmıyor öyle..

0|0
    0|0
    • onu hıc defalarca gormedıgım halde ozluyorum..ınsan gormedgnı ozlermı hıc:(

Yükleniyor...