2 haftadır diyetteyim ama bugün fazla kaçırdım çok fena vicdan azabı cekiyorum bir daha kaçamak günü falan yok :(?

fitness de var ama hafta içleri 5 gün gidiyorum napiyim çok fena vicdan yaptım ya sanki bütün o kilolari geri almış gibi hissediyorum

Güncellemeler:
Sabahtan beri yediklerim simit ayran 3 tane çiğ köfte dürüm ya çok pismanim bir de 3 4 bardak ayran

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bir kilo almak için günlük ihtiyacın olan kalori dışında yaklaşık 7000 kalori almalısın. senin yediklerin olsa olsa 300-400 kaloridir. Yani bir kaç gram! Diyeti hiç bozma. Aynen devam.

0|0
    0|0
    • Guncellemeye baksana

• Önemli değil. vücüdun diyete alışıp şımarmasın :)

• Tamam :)

Erkekler Ne Diyor 2

• O zaman sana ceza 8-8-6-4 şeklinde şınav çek her aralıkda 60-90sn dinlen sonra 20-18-18-16-14 mekik çek her aralıkda 30sn dinlen ve imkanın varsa 30dk yürüyüşe çık.
    (Tebrikler bu günlük aldığın fazlalıklarını yaktın :) )

0|0
    0|0
    • Sınav çekemiyorum ya

• Şınav çekerken özellikle kızların yaptığı bir hata var: Bükülmek, düz durun. Rüku secde karışımı bir şekilde durunca şınav olmaz, alışana kadar yerle değil duvarla yap daha rahat olur ve birde android veya ios telefonun varsa runtastic'in çok güzel uygulamaları var onlardan şınavı indir (istersen diğerlerini de indir uyumlu güzel bir program hazırlıyor) en düşük seviyeyi aç onu uygula yaptıkça yapman gereken şınav sayısını arttırıyor

• yarın düzelt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...